Angelko, už se těšte na setkání G 20

Angelko, už se těšte na setkání G 20

Angelka honí body pro svou vnitropolitickou kampaň a vyjadřuje hluboké zklamání z Trumpa a prohlašuje, že Evropa, míněno Evropská unie či přeloženo Evropská unie Angely Merkelové musí vzít věci do svých rukou.

No, Angelko, nikdo nezpochybňuje, že Německo pod Vaším vedením je ekonomickým hegemonem EU, ale doba, kdy EU něco geopoliticky znamenala je pryč. Mimochodem i Vaše plky, promiňte mi ten výraz, ale jinak se to vyjádřit nedá, které jste pronmášela během průběhu G7 mohly vyvolávat jen útrpný smích. Fakt mě vzalo, když jste pronesla jakoby s pocitem, že na Vás to záleží, že do řešení otázky v Sýrii je třeba zahrnout Rusko a Irán. My fakt nejsme, Angelko, tak blbí. Že Rusko během roku zcela změnilo poměr sil v Sýrii a sekulární vláda Bašára Asáda je rozhodující silou v Sýrii, ví každý a je zcela jedno, co o tom Vy řeknete nebo neřeknete. Totéž, byť trochu méně platí o Iránu, které nasazuje životy svých bojovníků proti islamistům, které mimo jiné Německo podporuje. To byl jenom jeden příklad za všechny.

Ano je jediná věc, kterou umíte, tj. prodlužovat sankce proti Rusku za to, že se postavilo nátlaku Západu ne své sebezničení a dnes po třech letech od majdanu tvoří spolu s Čínou a USA světový trojlístek světových velmocí. Za to, je Vám třeba poděkovat. Svou hloupostí a nedostatkem představivosti, ačkoliv Němci – tedy zrovna Vy jako jejich představitelka – by měli vědět, že Rusko je neporazitelné. Majdanem jste Vladimírovi dala do ruky Krym spolu se Sevastopolem. A holčičko, nikdy ho už nedostane Ukrajina nezpět.

Souhlasím s Vámi, že ten minulý týden byl pro mimoamerické západní elity tvrdý. A Tump Vás tepal a zesměšňoval jako malé školáčky, kudy chodil a pro mnohé z nás to byly pocity zadostiučinění.G 20, které na červenec připravujete, je daleko širší uskupení a patří tam navíc kromě Ruska a Číny i například Indie či Jihoafrická republika.

Západ šíří nenávist a zlobu a dělá vše proto, aby vypukl vojenský konflikt s Ruskem

To není samozřejmě jen Vaše dílo, ale neměla byste být skromná, v Evropě je to především Vaše dílo…

Spolu se svými západními druhy jste zapálili požár. A namlouváte si, že ho uhasíte.

Neuhasíte…

Tak jako díky Vám, Angelko, je Ukrajina v troskách a Rusko supervelmocí, máte pravdu v tom, že Evropa – ta Vaše – se bortí a mimochodem, bortí se i USA, které jsou na pokraji občanské války, zatím mediálně politické…

Těšme se na G 20. Musíte nést odpovědnost za to, co jste v minulosti vyvolala.

A věřte, že tak moc neznamenáte…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Angelko, už se těšte na setkání G 20

  • Svazacka z DDR Merkelova je chameleon, menici svuj kabat kdykoliv, kdyz vidi pro sebe vyhody. Je slouhou USA Deep State, poslusne po leta plnila vsechny prikazy sveho porucnika. I to pozvani migrantu bylo Obamou prece vyslovene pochvaleno. V Bundestagu stvala pro valku v Iraku (Youtube, Merkel, Irak) a podporou USA v jejich agresich na zaklade lzi je tak valecnym zlocincem zrovna tak jako Bush a Blair. Povoluje cenzuru tisku a prejimani zprav a lzi US mainstreamu v mediich. Ze tahle mazana, odporna a prolhana babizna s krvavyma prackama ma ridit osud Evropy? S gerontofilem a ucnem Rotschildu Macronem? To je mi tedy particka! Je to zaroven i svedectvi neschopnosti Evropy, aby sama vzala svuj osud do svych rukou. Aby Evropa prestala bojovat za zajmy USA a podporovat jejich agresivni politiku valek a niceni vsude ve svete. Merkelova vedela o nebezpeci 3. svetove valky, ale neudelala nic proti tomu. Milovala CCCP a ted kritizuje Rusko a posila nemecke vojaky na jeho hranice v Baltu. Trpi okupaci Nemecka americkou armadou, ktera z Ramsteinu ridi genocidu obyvatelstva v Syrii a jinde.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*