Angela sama doma

Angela sama doma

„Migrace představuje vzájemné sblížení lidí z celého světa, kulturní obohacení, vítězství nad předsudky. Evropa se rozrůstá o nová etnika a náboženství. Tito noví lidé musí být uznáni právoplatnými občany Evropy a my jsme povinni zaručit jim občanská práva. Pokrok se nedá zastavit“, šokovala paní Merkelová představitele spolkových zemí.

 Mimo nadšení minulého léta a paušálních frází nic dalšího kancléřka nenabídla. Protesty veřejnosti označuje za hysterické rasistické výkřiky. Zlost voličů, na které přesouvá břemeno spoluúčasti na sebevražedném podniku, vyvrcholila silvestrovskou kolínskou show, plnou ohmatávačů nevinných dívek. Frustrovaní chlapci kolem třicítky vylekali potlačovanou sexuální touhou sluníčkářky s pečovatelskými sklony, které po nich neúnavně uklízely bordel na dlouhé pouti do nové Mekky. Obraz bezbranné bílé ženy znásilňované stádem divokých kanců je stará vesta – při pohledu na něj zažívají vzrušení i vatikánští celibáti.

„Svatý otče, kdy konečně přijdete k rozumu a ubytujete příchozí bratry v poloprázdném Svatém městě? Ovšem za podmínky, že si neudělají latrínu ze Sixtinské kaple a neznečistí nádvoří odpadky, tak jak se stalo v renesanční Florencii už před více jak čtvrtstoletím.Takže se, prosím, netvařte, že o tom nevíte.

Angela Merkel Foto: AP
Angela Merkel Foto: AP

Proč je silvestrovským ohmatávačům věnováno tolik pozornosti?

Nabízí se spekulace, proč právě tolik omílaný Kolín nad Rýnem. Jsou opravdu tak neznalí a nevychovaní nebo se jedná o jiný způsob teroristického útoku?

Hakan Aydín, představitel (imám) kolínské Ditib mešity, se po incidentu nechal slyšet: „Spousta muslimů je prozápadně orientovaná. Do naší mešity se chodí modlit hlavně Syřané. Jsou to převážně mladí muži, 70% z nich je mladší třiceti let. Frustrovaní z čekání, nicnedělání, nejistoty z budoucnosti. To vytváří skrytou agresi, která se vybíjí v anonymním davu. Znásilňování bílé ženy černým mužem je prastarý mýtus z dob otroctví a kolonialismu a tento reflex strachu funguje dodnes. Znásilňuje se všude. I v Evropě“.

Německo jako nová islámsko-evropská unie, je známé benevolentním přístupem i k proslulým uprchlíkům. Terorista z 11. září vystudoval polytechniku v Hamburku a před odjezdem do USA absolvoval pilotní kurz ve frankfurtském aeroklubu.

Letadlo, které explodovalo nad skotským Lockerbie bylo odbaveno ve Frankfurtu se zavazadlem napěchovaným semtexem služebníky Alláhovými, žijícími tamtéž.

Nejvýznamnějším „politickým“ uprchlíkem v Kolíně nad Rýnem byl Rabah Kabír, obviněný z masakru na letišti v Alžíru(1992) a přes protesty alžírské vlády nebyl nikdy vydán. Stal se vysokým funkcionářem institutu Islámsko – evropské unie (to sedí).

Nehýčkalo si olympijské městečko v Mnichově palestinské vrahy izraelských sportovců tak dlouho, až je všechny v přímém přenosu za přihlížení policie a vládních šašků povraždili?

Tak ať Německo nedělá, že neví. S více než dvěma tisíci mešit a více než 3 miliony tureckých muslimů přivírá oči i nad tureckou fundamentalistickou mafií, která je nutí platit tzv. „revoluční“ daň.

Už vám dochází, že současný stav se příčí zdravému rozumu?

 

Německá společnost se radikalizuje v tvrdou pravici. Není náhoda, že v tyto dny vyšel Hitlerův Mein Kampf, vévodící v jeskynní knihovničce Usámy a který nadchl i německé školství.

Tisk přikládá pod kotel a volby se blíží.

 

Tamara Dřevikovská

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Angela sama doma

  • Podívejte se na fotografii, jak na ní má ta paní odporně , fakt nechutně okousané nehty? Je to výraz skutečného psychického ladění této osobnosti.Toto chcete u nás?U VOLEB hodně doprava,spoluobčané!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*