Angela Merkelová selhala ve všech směrech: migrační krize rozkládá Německo zevnitř

Angela Merkelová selhala ve všech směrech: migrační krize rozkládá Německo zevnitř

V květnu zorganizovala strana Angely Merkelové (CDU) demonstraci proti násilí vůči policii v Berlíně. Vznešená věc, a určitě něco, co by ocenili lidé ve všech politických stranách. No, bylo to hezké, dokud to vydrželo. Protest musel být zrušen kvůli bezpečnostním obavám z možného násilí levicových aktivistů. Zašlo to tak daleko, že vládnoucí strana kapitulovala před násilnými hrozbami proti pokojným protestům v německém hlavním městě!

Prokurátoři v Německu jsou přepracováni a musí kvůli narůstajícímu počtu trestných činů upouštět od případů. Někteří varovali, že podezřelí chodí svobodně po ulicích, což také zahrnuje ženy ISIS. Nedávno se dvě ženy ISIS vrátily se svými dětmi a federální soud, který byl personálně poddimenzovaný a sotva fungoval, nebyl schopen vydat zatýkací rozkaz ani je monitorovat.V Brémách je to ještě horší, vedoucí Úřadu pro migraci a uprchlíky nedokázal prověřit lidi přicházející z oblastí ISIS! V současné době se kontrolují tisíce rozhodnutí o udělení azylu tímto úřadem. Bezpečnostní rizika nemohou být podceněna. Mezitím se věznice přeplňují cizinci a v mnoha věznicích se němčina stává cizím jazykem.

Neměli bychom se vzdát našich práv na pokojné protesty. Kvůli násilí je nyní potřeba celá armáda, aby se zajistila deportace jednoho muže. V Ellwangenu policii obklíčilo a ohrožovalo asi 150 afrických uprchlíků. Policie byla nucena propustit muže, který byl již v poutech.

Policie o tři dny později vtrhla do azylového centra a zatkla hrstku mužů, ve snaze ukázat sílu. Muž, který měl být deportován do Itálie, byl mezi nimi. Tento policejní nájezd zahrnoval stovky důstojníků a speciálních jednotek. Chtěli bychom vidět náklady na toho „obohacení“, pokud budeme potřebovat armádu, kdykoli budeme chtít deportovat jen jednoho odmítnutého uprchlíka.

Policie nyní varuje, že zbývající uprchlíci v Ellwangenu se chtějí vyzbrojit, aby mohli zahájit „mini válku,“ pokud budou v budoucnu probíhat deportace. Kdyby Německo skutečně chtělo ukázat sílu, byly by následkem této události hromadné deportace a byla by zavedena politika nulové tolerance. To se samozřejmě nikdy nestane. Policii je místo toto otevřeně vyhrožováno válkou ze strany lidí, kteří tvrdí, že hledají útočiště.

Lidé začínají vidět plný rozsah tohoto státem organizovaného selhání Merkelové a jejich kamarádů, kteří se obohacují tím, že otevírají hotely pro uprchlíky. Někteří političtí představitelé CDU se z tohoto nového lukrativního obchodního modelu snaží vydělat milióny z peněz daňových poplatníků.

Pokud existují průzkumy, v nichž SPD a CDU budou i nadále klesat, jsou zde nějaké indikace, že toho mají Němci dost a přichází změna v politické kultuře, zatímco německá strana AfD stále nabývá na síle.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Angela Merkelová selhala ve všech směrech: migrační krize rozkládá Německo zevnitř

  • Ona selhala jenom vuci svym krajanum , EU a Rusku. Jinak plni jako lokaj USA jejich zajmy excelentne! Jenom zatim za to nedostala patricne ohodnoceni od volicu. To doufam prijde brzy!

  • Co způsobuje Německu a celé Evropě svými rozhodnutími tato divná žena vůdkyně ? Proč si to lidi nechají líbit. Což už jsme tak zdebilizovaní nebo naprogramovaní, abychom hráli roli tupých ovcí, které jdou na porážku ?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*