Angela Merkelová se zúčastní tajného setkání Bilderberg 2016

Angela Merkelová se zúčastní tajného setkání Bilderberg 2016

Kancléřka Angela Merkelová byla vyzvána, aby se zúčastnila konference Bilderberg, která se bude v roce 2016 konat v Drážďanech, Německu. Bilderberg je výroční zasedání elitářů, které mnozí obviňují z toho, že jsou tajnou klikou, která manipuluje světové události.

Podle německého deníku Huffington Post, který cituje noviny Die Tageszeitung, Angela Merkelová je na letošním seznamu hostů a setká se s více než 100 globalisty z oblasti podnikání, bankovnictví, médií a akademické obce.

Německá spolková ministryně obrany Ursula von der Leyenová se setkání Bilderberg také zúčastní, spolu se spolkovým ministrem pro zvláštní záležitosti Peterem Altmaiem a Sigmarem Gabrielem.

Levicový německý ekonom Axel Troost účast Merkelové kritizoval a obvinil ji z toho, že je ve spárech lobbistů a trvá na tom, že „vládním úředníkům by nemělo být vzhledem k principům dovoleno účastnit se takových setkání.

Kritika přišla také ze strany pravice, vydavatel Jürgen Elsässer uvedl, že by podpořil protesty proti Bilderberg.

Pravicová strana AFD, která je nyní třetí největší politická strana v Německu, také vyjádřila svůj nesouhlas s tvrzením, že Bilderberg  protlačuje „neoliberální globalizační agendu,“ která se snaží eliminovat národní státy a „podkopává demokratické účasti národních parlamentů.“

Účast Merkelové na zasedání Bilderberg je pozoruhodné vzhledem k tomu, že kancléřka dohlížela na politiku, která vedla k obrovskému přílivu migrantů do Německa. Nový průzkum zjistil, že dvě třetiny Němců si myslí, že by se Merkelová neměla ucházet o znovuzvolení v roce 2017.

Ačkoli mainstreamová média obvykle neberou v úvahu setkání Bilderberg a označují jej za pouhé „diskuzní setkání“ s žádnou skutečnou mocí, existuje nesčetně mnoho příkladů, kdy skupina použila svůj vliv na světové dění.

V roce 2010, bývalý generální tajemník NATO a člen skupiny Bilderberg Willy Claes přiznal, že účastníci setkání Bilderberg jsou pověřeni provádět rozhodnutí, které jsou formulovány na výroční konferenci mocných makléřů. Pokud je to pravda, porušilo by to zákony v mnoha zemích, které zakazují politikům, aby byli v tajnosti ovlivňováni zahraničními agenty.

V roce 2009, předseda Bilderberg Étienne Davignon se dokonce chvástal, že jednotná měna euro byla iniciativa skupiny Bilderberg.

Reportéři InfoWars Rob Dew, Josh Owens a Paul Watson budou v Drážďanech monitorovat setkání skupiny Bilderberg.

 

zdroj: http://www.infowars.com/angela-merkel-to-attend-secretive-bilderberg-2016-meeting/


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Angela Merkelová se zúčastní tajného setkání Bilderberg 2016

 • Tak jaký scénář chystají tajné spolky USA společně se členy Bilderbergu. Musí to být velmi výhodné pro světové banky, pro multimilionáře, pro ještě vlivnou přežívající šlechtu a musí jim určitě dělat starost přelidněná zeměkoule vždyť přece jim stačí jen určité množství otroků. A kdo jim to z politiků, kteří jsou jen užitečnými idioty baští ??

 • Chcela by som upozorniť na jednu skutočnosť, ktorú ešte nikto nespomenul v súvislosti s inváziou islamskej tlupy.
  Po roku 1945 si len málokto z väčšiny obyvateľov predstavoval, že by mohlo dôjsť k znárodneniu. A oni to znárodnenie reálne urobili! Bol to obrovský krok.
  Tak aj s islámskymi hrdlorezmi. Doteraz väčšina obyvateľov akoby sa zmierili, že do Európy a to najmä ilegálne t.j. zločinne, napochodovali tvory, ktoré majú svoj vlastný štát a svoje vlastné náboženstvo!
  Nevidím problém prijať rozhodnutie všetkých hromadne vysťahovať. A aj to spraviť. Pokiaľ sa nájde partia, ktorá nude chcieť, argumenty sa ľahko nájdu.

  Ide o to, aby sa ľuďom usadila v hlave myšlienka, že je možné islámsku armádu hrdlorezov a sociálnych príživníkov vysťahovať/deportovať.

 • Tady je vidět, co je to „demokracie“ dle EU a USA. Islamizace se nějak zdrhla v Turecku a vojska NATO u ruských hranic, je třeba to rychle řešit po Mafiácku. Poradit se, ale žádný novináři, žádné veřejnost, vše Přísně Tajné. Mafie, Lobbysti a Makleři vládnou Světu, jakou novou katastrofu na nás asi tak plánují?????!!!!!!
  Je třeba, aby se ještě našli Poctivý politici, kteří by bojovali za Evropu jakou ji ještě známe, svrhli celé toto nechutné divadlo režisérky Merklové, které nás zaměrně vede do Záhuby!!!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*