Angela Merkelová se opět třásla během oficiálního ceremoniálu (Video)

Angela Merkelová se opět třásla během oficiálního ceremoniálu (Video)

Obavy o zdraví německé kancléřky Angely Merkelové opět rostou, když byla podruhé v tomto měsíci natočena jak se snažila udržet svou vyrovnanost a viditelně se třásla při oficiálním ceremoniálu.  K incidentu došlo během formálního jmenování nového ministra spravedlnosti v berlínském paláci Bellevue. Kancléřka se začala třást, když stála vedle německého prezidenta Franka-Waltera Steinmeiera, který zrovna pronášel projev. Třes se zastavil a několikrát opět pokračoval.

Merkelová byla viditelně rozrušená a přiložila si obě ruce na hruď. Přesto pokračovala v obřadu a později si potřásla rukama, usmívala se a pózovala před objektivy s dalšími úředníky.

Mluvčí Merkelové po ceremoniálu řekl, že kancléřka se „cítí dobře“ a zúčastní se schůzky G20 v japonské Osace ve dnech 28. – 29. června, jak bylo plánováno.

Angela Merkelová byla asi před dvěma týdny také natočena s viditelným třesem, když se setkala s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským. Její stav v té době vypadal vážněji, jelikož se třes zdál být silnější. Merkelová poté řekla novinářům, že byla prostě jen dehydrovaná a pomohlo jí několik sklenic vody.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*