Angela Merkelová nese plnou odpovědnost za migrační krizi v Evropě!

Angela Merkelová nese plnou odpovědnost za migrační krizi v Evropě!

V poslední době se na současnou německou kancléřku Angelu Merkelovou valí jeden neúspěch za druhým. Tuto skutečnost vnímají i samotní Němci, což se odráží i na klesajících preferencích vládnoucích koaličních stran.

Vládnoucí koalice v Německu dle posledních zveřejněných průzkumů ztrácí preference. Konzervativní unie CDU/CSU (ve volbách v září 2017 získala 33%, nyní by to bylo o procento méně)) a  sociální demokraté SPD (ti získali v roce 2017 necelých 21%, nyní by to bylo jen 17%). Naopak preference stoupají protiimigrační a protiislámské Alternativě pro Německo AfD (ve volbách v roce 2017 to bylo necelých 11%, nyní by to bylo 16%). Mezi její lídry patří Alexander Gauland a Alice Weidelová. Němečtí občané oceňují na AfD hlavně to, že lépe než ostatní rozumí jejich bezpečnostním obavám. Tato strana chce výrazně směrem dolů redukovat příchod imigrantů a omezit ve spolkové republice vliv islámu. Naopak co německým občanům vadí, jsou některé výroky a postoje německé kancléřky Angely Merkelové zaznamenané v nedávné době. Uvedeme některé:  • Skandál ohledně korupce na migračním úřadu v Brémách, o kterém jsem informoval na svém profilu dne 1. června 2018 pod názvem „Azyl pro imigranty v Německu za úplatu – selhání systému nebo jednotlivců?“ Ještě v současné době jsou k tomuto skandálu zveřejňovány informace, které jasně poukazují na skutečnost, že Angela Merkelová o tomto stavu předem věděla a nic v této věci nekonala. Dalším prošetřováním této kauzy bylo dodatečně zjištěno, že mezi 1.200 žadateli, kterým byl udělen azyl bez řádného prověření, bylo 46, kteří patří mezi radikální islamisty, nebo na ně mají vazby.
  • Její spory s šéfem bavorské CSU Horstem Seehoferem, který po vzájemných neshodách odložil plánované zveřejnění jeho migračního plánu. Seehofer už během migrační krize od roku 2015 požadoval, aby Bavorsku pomohly ostatní Německé regiony s vyřizováním žádostí imigrantů o azyl.
  • Seehofer, který je v současné době ministrem vnitra, vyjádřil plnou podporu rakouské vládě v přístupu řešení migrační krize. V této otázce zastává stejný názor jako rakouský kancléř Sebastian Kurz, se kterým se v minulém týdnu setkal. Zastává a chce vůči nevoli Angely Merkelové prosadit vracení imigrantů hned na hranicích Německa.
  • Německé kancléřce Angele Merkelové je též opozičními poslanci vytýkáno, že v rámci jednání G7 nepodpořila opětovné přidružení Ruska ke skupině vyspělých ekonomik G7.
  • Merkelová opětovně brání své rozhodnutí z roku 2015 (proti kterému se dnes staví většina Němců), kdy uprostřed migrační krize v Evropě vpustila na území spolkové republiky desítky tisíc imigrantů, kteří z Řecka dorazili do Rakouska, Maďarska a balkánských zemí.

 

Minulý týden zákonodárce protiimigrační Alternativy pro Německo Gottfried Curio na jednání Spolkového sněmu položil německé kancléřce Angele Merkelové otázku, kdy odstoupí ze své funkce. Naše hnutí by odstoupení Angely Merkelové z funkce německé kancléřky zajisté uvítalo. Plně totiž nese odpovědnost za situaci, která vznikla s přijímáním migrantů do Evropy.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Angela Merkelová nese plnou odpovědnost za migrační krizi v Evropě!

  • Je to kec. Jen zmena strategickeho mysleni aby oblbla zbytek. Zadny politik na svete ani ve vesmiru nic neprizna. A pokud ano je to jen a jen zmena strategie dalsiho postupu. Kdo tomu uveri???? Ona vi moc dobre jak salit lid. Ted bude spilat na city a pak zautoci. Co jsme cetl na netu verejne pristupne neni to tak jak vypada. Ona rika – ze je nutna zmena povalecneho rozdeleni sveta. Chapete?? Co tim rika!!! Je to desive.

  • Stale mocichtiva DDR aktivistka a asi i STASI clenka, co drive plivala na zapad a milovala Brezneva a CCCP ted zoufale zachranuje svou osoupanou zidli kanclerky. Je neskutecne, co si tahle Islammutti dovolila vuci Nemecku a Evrope. Uz mesice zustava v letargii, ackoliv problemu pribyva. Neschopna resit problemy a stale neustupna v odmitani regulace migrantske zaplavy Evropy a Nemecka tape a jeji spojenci doma i v zahranici ji opousteji. Ted ovsem prichazi cas, kdy ji z toho krovi, kde se schovava vyzenou a bude muset kapnout bozskou. At tak ci onak, jeji dny jsou jak to vypada secteny. Americky poslusny lokaj a poskok, zvykly na direktivy neoconu z USA ted tape jako ve tme. Bud spojeni k nim nefunguje, nebo jsou direktivy v rozlozeni sil v Nemecku uz neuskutecnitelne.
    Nemecko smeruje hlavne diky ji doprava a neda se zastavit. CDU a CSU prestaly byt verohodne pro volice, protoze ony leta neoliberalismus, migraci a migranty chranily a podporovaly na ukor obyvatelstva. To musi ted platit na migranty, kteri se brani vsemi prostredky proti vraceni do zeme jejich puvodu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*