Angela Merkelová je nyní více populární mezi migranty, než mezi Němci

Angela Merkelová je nyní více populární mezi migranty, než mezi Němci

Zatímco pravicová strana Alternativa pro Německo získává masivní nárůst podpory, situace pro Angelu Merkelovou je zcela odlišná. Stejně jako francouzský prezident Emmanuel Macron, její podpora dosahuje každý měsíc nových nízkých hodnot.Ale je zde rozhodně jedna skupina, která německou kancléřku miluje: lidé s migračním původem.

Konzervativní blok Angely Merkelové, mezi její CDU a sesterskou stranou CSU, se stal nejpopulárnějším mezi přistěhovalci. Podle nového průzkumu Merkelová získala 43% podpory mezi všemi migračními skupinami.

Ve srovnání s celkovou popularitou bloku, což je 28 procent, můžete učinit závěr, že Merkelová je mezi migranty více populární než mezi velkou většinou domorodých Němců.

Merkelová obzvláště ztratila důvěru mezi Němci, když pozvala do Německa 1,5 miliónů migrantů a poté bránila jejich hrozné zločiny. Její rozhodnutí mimo jiné vyústilo k teroru, znásilňování a vraždám.

Merkelová mezitím označuje protesty Němců za xenofobní a neonacistické a šíří falešné informace o incidentech. Jedním z příkladů je „hon na migranty“ v Chemnitzi, který nebyl nikdy podložen žádným důkazem.

Místo toho Merkelové vyhodila šéfa rozvědky, který s ní nesouhlasil, zatímco je její postavení slabší a slabší.

Faleš Angely Merkelové ohledně migrace je příliš velké sousto na to, aby se dalo spolknout a zároveň nejrychlejší způsob, jak přijít o svou německou volební základnu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Angela Merkelová je nyní více populární mezi migranty, než mezi Němci

  • Merklová na Němce s vysoka kašle ona si své voliče přiveze na gumových člunech !!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*