Angela Merkelová importovala nebezpečnou formu náboženské nesnášenlivosti vůči křesťanům a Židům

Angela Merkelová importovala nebezpečnou formu náboženské nesnášenlivosti vůči křesťanům a Židům

Tolerance islamizace vedla k nárůstu antisemitismu a náboženské šikany. V některých oblastech Německa je to tak špatné, že židovští rodiče odvádějí své děti ze školy a posílají je do izraelských internátů. Zůstává otázkou, co mají rodiče dělat, pokud si nemohou dovolit soukromé školy.

Tento problém však není výlučný jen pro Židy. Německé děti také zažívají diskriminaci za to, že nevěří v Alláha a jedí vepřové maso, nebo za to, že jsou prostě Němci. Jeden chlapec musel být kvůli tomu několikrát odvezen sanitkou!

V minulém týdnu také došlo k několika útokům muslimskými uprchlíky na kostely. Bylo také napadeno a dokonce pobodáno několik lidí za to, že měli na sobě křížek.Po útoku na muže (21) ze strany syrského uprchlíka (19) v multikulturním Berlíně, nyní Židovská ústřední rada dokonce radí Židům, aby nenosili na veřejnosti jarmulky. Politici o tom hovořili tvrdě, ale uprchlík nakonec s největší pravděpodobností bude čelit jen pokutě nebo podmíněnému trestu. Deportace je velmi nepravděpodobná!

Ale Merkelová to vidí jinak a chce, abyste věřili, že to není „nová forma“ antisemitismu, proti níž slibuje bojovat „se všemi vážnostmi“, ale že je ve skutečnosti starou formou. V některých případech spolupracovali dobře nacisti a muslimové během 2. světové války.

Na rozdíl od Německa však islámský svět nezměnil své názory a nestal se více tolerantní. To nemůže. Mají jednoho proroka, jednu knihu a volají po totalitě.

Psi, prasata, ženy a Židé jsou nadále uráženi muslimy, a to všechno je potvrzeno jako přijatelné v Koránu. Jeden Němec uvedl: „Já a moji přátelé byli uráženi jako Židé dříve, protože prostě pomáhali dívce, která byla obtěžována muslimskými kluky v klubu. Ne proto, že by byli Židé, protože to nejsou, ale protože toto slovo je pro ně nadále urážkou!“

Malý protest v Berlíně proti antisemitismu nedávno musel být zastaven po pouhých 15 minutách, protože to bylo příliš nebezpečné. Účastnici byli obtěžováni muslimy. Jak chcete integrovat přistěhovalce, kteří považují ostatní za méně lidské? Jak chcete žít vedle lidí, kteří lpí na totalitní politické ideologii, která volá po vaší smrti, pokud nepřijmete Alláha?

Mravy a hodnoty, které sdílíme jako Němci, by neměli být obchodovatelné, jak kdysi uvedla Alice Weidelová (AfD). To platí zejména pro lidi, kteří tvrdí, že hledají útočiště. Islámská nesnášenlivost nesmí být chráněna a dotována našim sociálním systémem, zatímco lidé v Německu jsou ohroženi, to vše ve jménu nedosažitelné mnohokulturní utopie.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*