Aneb o mysli, která „pouze plnila rozkazy“ a dovolila tak, aby se fašisté zmocnili Západu.

Aneb o mysli, která „pouze plnila rozkazy“ a dovolila tak, aby se fašisté zmocnili Západu.

472

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.Vzkaz čtenářům: Tento týden se tedy vrátíme k původnímu materiálu, zatímco končí moje prázdniny vně informačního digitálního matrixu. Příští týden budu zpátky v Tokiu, a budu informovat o posledních zprávách o příští ofenzívě proti kabale.

Kanada, zdánlivě, vypadá stejná jako byla vždycky: liberální, odpočinutá a tolerantní. Nicméně, přestože má svobodomyslnou populaci  a otevřenou mentalitu, je jasné, že vláda Stephena Harpera má fašistickou agendu a musí být odstraněna. Tiše investovala do utajených pohybů, které zemi po kouskách vnucovaly totalitní program. Signály toho všeho se bezpochyby opakují i v jiných západních zemích a jsou jednoduše detekovatelné, jestliže jste žili vně informačního matrixu.

Pro ty, kteří si přejí udělat svoji vlastní zkoušku událostí existuje způsob, jak ukázat, že západ byl ovládán tajným totalitním režimem. Jen se mrkněte a zkontrolujte si majetek 500 společností, které dominují ekonomii. Všechno může být načrtnuto, stejně jako majetek Junty Federálních Rezerv a dvanácti největších bankovních korporací, jako čtyři entity: BlackRock, State Street, Vanguard, Fidelity. Majetek několika málo rodin z valné části ekonomické aktivity (obvyklí podezřelí jako Rockefeller, Rothschild, Warburg, Morgan, etc..) předpokládám, zahrnuje vlastnictví sdělovacích prostředků, vydávání knih a důležité vzdělávací instituce. Tento matrix bude systematicky demontován v celé své šíři v následujících měsících a letech.

Pro to, abychom pochopili, jak funguje kontrolní matrix etablovaný těmito rodinami se mrkněme na verzi, kterou má Kanada. Oficiální korporace kanadských sdělovacích prostředků a další služby korporátní propagandy (uvědomme si, že fašismus je diktatura vícenárodních korporací) jsou nejobvyklejší případy.

Čtouce jejich „periodika“ a vidouce a slyšíce jejich vysílání začínáš vstupovat do surrealistického světa, ve kterém Vladimír Putin není demokraticky zvolený lídr, ale tyran, a kde Barack Obama nerepresentuje vládu, která beztrestně mučí a zabíjí a kde Al-Kajdá je spojenec nebo nepřítel, záleží na tom, o které zemi mluvíme.

Mnoho mých přátel i rodinných příslušníků odsud, z jiného pohledu lidé s celkem slušným vzděláním, si myslí například, že homosexuálové (ať už je poslední pojmenování jakkoliv politicky korektní či ne) jsou v Rusku vězněni a pronásledováni. Toto se nutí lidem, jako zvyšující se propaganda bez oddechu ohledně zákona, který dělá ilegální propagovat homosexualitu nezletilých (pedofilii). V každém případě, lidé, kteří důvěřují korporativním, a nebo vládním (včetně větší části mé rodiny) sdělovacímprostředkům v Kanadě, nabyli falešného dojmu, že homosexuálové jsou v rusku vězněni a mučeni. Toto je fašistická propaganda ve svém nejnestydatějším výrazu.

Nejsurrealističtějším případem, který jsem viděl v reality show z Ottawy v Kanadě, který pokračuje na policii, zatímco policajti pracujou. V show, které jsem viděl, se policie zmocnila  „neregistrovaných zbraní“ u jednoho „zlodějíčka nákupních pytlíčků“.

Policisté v reportáži říkali, že podezřelý byl uvězněn pro to, že ukradl nákupní pytlík jedné ženě, a že zbraně byly nalezeny při prohlídce za jeho domem. Policie pouze řekla, že muž uloupil pytlík, a utekl v taxi. Nicméně řidič taxi, který mluvil anglicky s akcentem bez pochyb opakoval, že pravděpodobně kradla celý ten čas v jeho domě s podezřelým. Zbraně byly starožitnosti, které „podezřelý“ zdědil. Případ je evidentně založený na vylhané obžalobě, pro to, aby mohli požadovat zbraně. Propaganda byla tak očividná, že produkční si vůbec nevšimli, že policie lhala před kamerou, což výpověď taxíkáře prokázala. Když mluvím o těchto i jiných událostech jako 11-S s mojí rodinou, jsou moc nervózní a odmítají poslouchat.

Události typu „ani bys nevěřil, co se děje v Kanadě“ se dějí častěji. Sdělovací prostředky lžou, vláda se dostává do rukou zlodějů a osoby s osobním zájmem na systému jsou negovány.

Naštěstí rodinami ustavený kontrolní matrix má jednu osudnou chybu. Západní civilizace má extrémně organizovanou vojenskou složku. Struktura vojenské moci a hlavně velení celého komplexu, má charakteristiky vysoce kontrolovaného a centralizovaného systému. Ačkoliv omluva, že „já plnil jen rozkazy“, – se předpokládá – zhroutila při procesech v Norimberku, nahradil ji systém ještě zákeřnější. Lidé, kteří jsou v ozbrojených silách nebo v tajných agenturách nebo ve vládě opakovaně používají větu „to je nad mojí úrovní“, pro to, aby uzavřeli svou mentalitu a koncentrovali se na své bezprostřední rozkazy.

Význam to má takový, že čím víc se někomu platí, tím víc se mu dovolí vědět. Nicméně, to co se děje je, že když vezmeš malou mocenskou skupinu, která kontroluje proces tištění a distribuce peněz, tak tedy ty jsi nad úrovní všech těchto automatů vykonávajících „pouze“ rozkazy.

Když vidíš Západ poněkud zvenčí, to co se dějě nyní v Evropské Unii a Spojených Státech je to, že oba celky jsou v bankrotu se zbytkem světa. Nebo řečeno přesněji, rodiny, které mají právo tisknout dolary a eura jsou již zruinovány.

Věřitelé těchto lidí si přejí (a říkají to), že mechanismy finanční kontroly brzy změní vlastníky. Důvody jsou historické.

Ten kdo chce kontrolovat peníze, kontroluje hlavně peníze vojáků a personál tajných služeb v Evropě a Spojených Státech.

Za druhé, taktéž získají kontrolu nad korporacemi a matrixem korporátní propagandy.

Za třetí bude taktéž kontrolovat financování vědy a vzdělávání, stejně jako vědeckých a vzdělávacích publikací („publikuj nebo chcípni“ a tak nějak).

Zbývá říci, že nahrazení jedné tajné skupiny jinou nebude znamenat žádný dlohoudobý rozdíl. Místo toho potřebujeme udělat transferenci jakékoliv moci tak průhlednou, jak jen to bude možné, a bez toho, aby se dávali všanc nevinné životy.

Najít novou cestu pro náš druh a ustanovit novou budoucnost je to, co budeme dělat nynější podzim.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

http://benjaminfulford.net/2013/08/20/why-the-%E2%80%9Cjust-following-orders%E2%80%9D-mentality-allowed-the-fascists-to-take-over-the-west/

 Zdroj a komentáře ve španělštině: http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

vyšlo na : benjamin-fulford-cz.webnode.cz

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*