Andy Ngo: Antifa tlačí Ameriku k občanské válce

Andy Ngo: Antifa tlačí Ameriku k občanské válce

Politické novinář Andy Ngo varoval, že Antifa tlačí Ameriku k občanské válce.

V rozhovoru s reportérem deníku Breitbart Jamesem Delingpolem, Ngo nastínil některé z těchto myšlenek o extrémní krajně levicové ideologii, která stojí na násilím Antify.Deník Breitbart napsal: Ngo tvrdí, že Antifa, která věří, že Amerika v současné době žije pod fašistickou diktaturou Donalda Trumpa, chce uvrhnout společnost do občanské války.

„Mezi extrémními anarchisty a tvrdými komunisty existuje symbolický vztah. A násilí, které dělají na ulici, směřuje k podpoře jejich války. Ve skutečnosti se snaží agitovat revoluci. Takže z venčí to může vypadat jako hloupé pouliční násilí a vandalismus, ale oni skutečně věří, že žijeme v posledních dnech fašismu,“ uvedl Ngo. „V budoucnosti dojde ke konfliktu s přinesením těchto brutálních forem násilí, ať už proti státu, jednotlivcům, nebo majetku. Namísto toho, abychom se přibližovali k té závěrečné klimatické bitvě, bude nás to nutit běžet rychleji“.

Ngo argumentoval, že Američané by neměli dovolit Antifě, aby nepravdivě prohlašovala, že jsou strážci společnosti proti fašismu. „Máme úřady nebo akademiky, kteří mají struktury pro výzkum násilných extremistických ideologií, a rád bych viděl, že se to týká také Antify. Myslím, že v některých ohledech má jejich organizace mnoho podobnosti s islamismem,“ pokračoval Ngo. „Takže je nevidím jen jako dobrotivé hnutí tzv. Antifašistů. Chci říci, že jim ani nepřisoudím takovou propagandistickou výhru, že je nazvu antifašisty. Říkám „Antifa“, protože to chci oddělit od antifašismu, který by průměrnému člověku změl jako velmi ušlechtilá věc“.

Deník Breitbart News v červnu informoval, že Ngo byl napaden několika protestujícími Antify během pouliční demonstrace v Portlandu. „Právě jsem byl zbit davem, bez policie, uprostřed ulice,“ řekl Ngo během živého vysílání dne 29. června.

Ivan Bartoš jako příznivce Antify
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*