Andreji Babiši, poslední varování: Jenom ne Koudelka!

Andreji Babiši, poslední varování: Jenom ne Koudelka!

Už dávno neplatí, že by byl Andrej Babiš zářivým vyvolaným pro znovujmenování premiérem. Fatálních chyb se pravidelně dopustil, když zbaběle ustoupil té části opozice, která mu jde po krku, tlačila ho k chybným rozhodnutím a když je udělal, vytýkala mu, jak špatně vládne.

Svého času ustoupil hysterickým tlakům nepřátelské opozice, odvolal prof. Prymulu coby ministra zdravotnictví a tím o půl roku prodloužil koronavirové delirium Česka, což přivodilo zbytečnou smrt mnoha tisíc Čechů, Moravanů a Slezanů. Stejně tak podlehl provokaci plukovníka Koudelky a bez jakýchkoliv věrohodných důkazů obvinil Rusko z teroristického útoku na areál ve Vrběticích.Ačkoliv i po veřejných sítích proudící důkazy svědčí o tom, že údajní dva ruští agenti objektivně nemohli způsobit oba výbuchy ve Vrběticích, protože při druhém výbuchu už byli dávno mimo území České republiky a i když ani policie není schopna věrohodně zahájit trestní stíhání proti konkrétním pachatelům, protiruská provokace Koudelky napomohla rozmetání vztahů k nejsilnější vnější evropské supervelmoci Rusku. Přitom platí, že cesta likvidace podstatné části osazenstva ruské ambasády, mimochodem počtem výrazně i před změnou menší, než kolik činí počty ruských diplomatů v Rakousku, byla naplánována již delší dobu a byla cílem i tzv. pokusu o vraždu městských zastupitelů TOP 09 a Pirátů o rok dříve, jak o tom psal Koudelkův spojenec redaktor Respektu Kudrna. Tehdy to nevyšlo, a proto bylo zapotřebí provokaci zopakovat. A dopadlo to jak dopadlo.

ANO si rozhodně nemůže vyskakovat a musí postupovat obezřetně. Podle včera zveřejněného průzkumu CVVM pokleslo o cca 1% oproti červnovému výzkumu, je silně dotahovano koalicí SPOLU, která narostla o 2 %.

Jmenování Koudelky posílí prestiže pravicově-progresivní opozice, chystající se vládnout, jeho nejmenování naopak posílí ANO.

Jestliže tedy opět Babiš navrhne Koudelku za ředitele BIS, který je podporován rusofobickou koalicí SPOLU i Pirátostanem a naopak odmítán přirozenějšími spojenci z řad KSČM a SPD, zopakuje své zbabělá selhávání z průběhu minulého roku a půl, nic nezíská a jenom ztratí.

Mnohý z nás si přece jenom stále nepřeje, aby zde nastal v říjnu tohoto roku parlamentní převrat ve prospěch dnešní pravicově- progresivistické opozice. Ale to nezáleží na nás.

Prohraje–li Babiš a nestane-li se premiérem, bude to především jeho chyba.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Andreji Babiši, poslední varování: Jenom ne Koudelka!

  • Zoufalá opozice si myslí, že jsou Češi hloupí a uvěří hloupostem. Vyzdvihovat jako důkaz dobré práce BIS Vrbětice, to je hodně ubohé.
    BIS pouze na pokyn z USA stáhla několik fotek z „Kauzy Skropalovi“ z britských médií a předložila je jako důkaz o vině ruských agentů. Ti prý vyhodili do vzduchu sklady munice, které ani po sedmi letech nespadly zpět na zem. Čím větší hloupost, tím více s ní operuje hlavně ODS a Piráti. Mají své voliče za hlupáky a snaží se jim vyjít vstříc.
    Podle Pirátů a ODS má BIS chránit ČR před vlivem Ruska a Číny. Ale zároveň musí být poslušnými pejsky CIA či Mosadu.
    U Pirátů takový přístup chápu. Ti mají svůj program v názvu a pokud bude ČR pod kontrolou USA a Bruselu, bude se velice snadno loupit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*