Andrej Babiš nejen jako Husák mluví, ale i myslí. Tady je důkaz. Nevolte ANO, je to jen obrovský podvod na voliče

Andrej Babiš nejen jako Husák mluví, ale i myslí. Tady je důkaz. Nevolte ANO, je to jen obrovský podvod na voliče

babis

Andrej Babiš pochází z komunistické rodiny. Děti sice za své rodiče nemohou, ale výchova je poznamená na celý život. Na Slovensku se Babiš soudí o to zda byl aktivním agentem StB a spolupracoval s komunistickým Gestapem vědomě či nikoliv. Zatím slovenský soud nerozhodl, že by Babiš měl, tak dlouhé prsty, to se ukáže po volbách, ono pak bude jedno, jaký bude verdikt, ovšem nyní by rozsudek určitě zamíchal kartami, kdyby slovenská justice vynesla rozsudek, že agent Bureš je Andrej Babiš, který to dělal s láskou a vědomě. Když se zaposloucháte, jak Babiš mluví, tak jako byste Gustáva Husáka slyšeli, ne jen komolením češtiny a slovenštiny, kdy oba mluví českoslovenštinou, ale hlavně i co mluví, ti dva totiž podobně i myslí.

Přinášíme Vám rozhovor s redaktorem Lidových novin, kterého se ptá: Proč jsi o mne nepsal? Všichni vědí, že můj ksicht noviny prodává. Vzhledem, že to bylo před oficiálním schválením nákupu MAFRY, a. s., tak nakonec zazněla i vyhrůžka:

HOŠI NEVĚDÍ, S KÝM MAJÍ TU ČEST!

Nebojte se „pán Bábiš“, všichni voliči se zdravým rozumem vědí, s kým mají tu čest, co se týče Vaší jedinečnosti. Vaše důvěryhodnost je asi taková jako tvrzení, že Klement Gottwald nebyl alkoholik, který pošel na syfilis, kterým jej asi nakazila jeho manželka, protože to byla obyčejná kurva z ulice.

Jen ubožák, hlupák nebo jedinec duševně chorobný by mohl volit Vaší politickou firmu ANO, kdy se jedná o uskupení, které nemá ideologii, ale pouze Vy máte touhu po moc, jak si zajistit státem posvěcenou „zlodějinu“ ohledně dotací řepku a jiné dotace, na kterých jste přisát jako kojenec, bez nich byste byl podnikatel významu, po kterém by ani pes neštěkl.

To že uvažujete jako Váš vzor Husák, je zřejmé tím, že diskutéry s kterými nesouhlasíte, Vaše ochranka málem shodí ze schodů, když jej ze sálu, kde své hovadiny perlíte, vyvádí. Jste ostuda jak Slovenska, tak Česka. Jste ubohý, hnusný a odporný parazit.

zdroj : nekorektni-tv.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*