Anarchisté tenkrát a „anarchisté“ dnes

Anarchisté tenkrát a „anarchisté“ dnes

Anarchista – ze své podstaty se jedná o jedince, který neuznává formu státního zřízení, moc a zákony pokládá za překážku na cestě ke svobodě. Takhle nějak zní fráze, která popisuje anarchistu. V bývalém socialistickém Československu například anarchisté (samozřejmě nejen anarchisté) bojovali proti totalitnímu útlaku. V USA v šedesátých a sedmdesátých letech letech protestovali anarchisté (Hippies) proti vládě, která tehdy posílala americké vojáky v rámci draft lottery do války ve Vietnamu. Tehdy měli českoslovenští, američtí, či anarchisté z jiných zemí společné to, že jim hrozil vyhazov ze zaměstnání, vyčlenění ze společnosti a v krajním případě i smrt.

Dnes jdou samozvaní „anarchisté“ ruku v ruce s establishmentem a bojují za Evropskou unii, rovnoprávnost pro LGBT, pro imigraci ekomnomických parazitů do ČR a Evropu bez hranic. Tedy za věci, které už umáme. Je to totéž jako by bojovali za to, aby oheň pálel, či led studěl. Úvaha, joby vzešlá z mozku prvoka.„Anarchisté“ dnes též v oblibě ve jménu svobody a míru nosí tričko s argentinským vrahem Guevarou (jak jinak než v komunisticky rudé barvě). Ve většině případů o Guevarovi ví jen to, že se prostě tričko s ním tak nějak nosí, jinak by ho jen stěží nosili i mezi anarchisty hojně zastoupení homosexuálové, pro které Guevara na Kubě zakládal koncentrační tábory. A znovu – je to totéž jako by jste bojovali za práva židů v tričku s Hitlerem. V modernějš verzi „anarchistů“ se individua producírují v oděvech s podobiznou Marxe, který měl v minulosti na svědomí spousty lidských životů (převážně z řad inteligence) jako Hitler a v menší míře Guevara. Není výjimkou vidět svazáka..pardon „anarchistu“ se zeleno – bílým kelímkem Starbucks, což je snad v totálním rozporu s myšlenkou anarchismu. A nesmí chybět zakrytý obličej rudým šátkem, na němž je žlutě vyobrazený srp a kladivo. Sex Pistols by asi koukali. A zvraceli. Troufám si odhadnout, že v blízké bodoucnosti bude povinnou výbavou „anarchisty“ mikina s Jean-Claude Junckerem, který se nedávno v sousední (!) Udavačské Spolkové republice Německo zůčastnil slavnostního odhalení sochy již výše zmiňovaného komunistického vraha Marxe. Srdce každého „anarchisty“ muselo zaplesat.

„Anarchisté“ dneška ovšem nemají jen oděvy s obličeji komunistických vůdců, ale jako správní komunis…vlastně „anarchisté“ mají i úderné transparanty. Na YT jsem v jednom videu z anarchistické demonstrace viděl „revolucionáře“ s transparentem FEMINISMEM PROTI FAŠISMU (?). Co tím chtěl dotyčný říct jsem nepochopil, ale pochopil jsem, že místo mozku má zřejmě jen mozkomíšní hnůj. Nehledě na fakt, že fašismus v Evropě a zřejmě ani nikde jinde již neexistuje. Stejně tak v Evropě ani nikde jinde neexistuje nacismus, který si tihle uvědomělí bojovníci s fašismem pletou. Zřejmě měl však na mysli vlastenectví, které ještě (naštěstí) existuje. I když legálně v rámci Evropy jen v zemích V4, především v Maďarsku. Tak či tak, stejně nechápu, jak se feminismem bojuje proti fašismu. Škoda, že to zřejmě nevěděl ani Winston Churchill. Mohl utnout 2. Světovou válku hned na jejím začátku. A možná by tak do východní a střední Evropy nepronikl komunismus, který je dnes u těchto anarchistů tak populární. I když oni sami ani neví, že se o komunismus jedná.

Ozvláště zajímavé byly dvě dívky na brněnské demonstraci (ať už byla demonstrace proti čemukoliv nebo za cokoliv). K vidění byla pomatená fetka, která nadávala slušným občanům, že jsou to vymrdaní nacisti a že by je Hitler zabil. Takže tohle děvče zřejmě tvrdě spalo v hodinách dějepisu a dnes si myslí, že Hitler se zapsal do dějin díky zabíjení nacistů. Její myšlenkové pochody tak zřejmě též řídí nějaká mimotělní tekutina. Druhá bojovnice jen spokojeně vykřikovala: „Arabové vítejte!“ Téhle šlo zřejmě při své naivitě a hlouposti o ohrožení bezpečnosti ČR, jakožto 6. nejbezpečnější země na světě. Tyhle popletené dívenky omlouvá jen fakt, že vše se odehrávalo v Brně, kde zhoubně bují neomarxismus, takže za své výroky snad ani nenesou zodpovědnost.

Pokud zůstaneme na malém českém písečku, dá se krátký popisek anarchistů shrnout do jedné věty: Zatímco dříve anarchisté žijící v totalitním Československu šli proti establishmentu a toužili po svobodě, dnešní „anarchisté“ jdou s establishmentem (EU) ruku v ruce a touží po totalitním neomarxistickém státě dušeným cenzurou jaký budují i jejich kolegové např. ve Velké Británii.

Jakub Cikryt
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*