Analytik: Proč Trump pravděpodobně vyhraje druhé volební období

Analytik: Proč Trump pravděpodobně vyhraje druhé volební období

Média se rychle snaží tvrdit, že příštím prezidentem je Joe Biden, protože prezident Trump má podle analytika zákon – soudy – na své straně.

Zvláště volby zůstávají ve hře až do 14. prosince, kdy státy skutečně odevzdají své hlasy ve sboru volitelů, pokud jeden kandidát podle analytika trhu Grahama Summerse kandidaturu neuzná.„Takže pokud prezident Trump do té doby neustoupí, Joe Biden nevyhrál nic, bez ohledu na to, co vám řeknou média,“ píše. „Média do toho skutečně nemají co mluvit, stejně jako nemohou rozhodnout, jakou barvu má obloha; prostě se vás snaží rozzlobit, abyste se dál dívali na ty jejich příšerné pořady, aby mohli prodat vaše bulvy inzerentům.“

„S tímto vědomím musíme udělat krok zpět a zhodnotit, jak tyto volby pravděpodobně dopadnou na základě PRÁVA, nikoli veřejného mínění nebo mediální propagandy,“ pokračoval. „Podle zákona je vysoce pravděpodobné, že Donald Trump nakonec vyhraje prezidentské volby v roce 2020.“

Jakmile se zapojí soudy, Bidenovy šance na výhru se snižují, dodal Summers, protože Trump má důkazy na své straně a Biden má jen malé „vedení“ v několika státech, kde existují důkazy o podvodech s voliči.

Nejvyšší soud se už zapojil, když nařídil státu Pensylvánie, aby oddělil hlasovací lístky, které dorazily po osmé večer volební noci a jejichž hlasovací lístky dávaly Bidenovi výhodu.

Zajímavé je, že se objevily zprávy, že několik okrsků Pensylvánie tak neučinilo, což dává Trumpovi silnou právní výhodu.

„A soudci Nejvyššího soudu jsou v současné době 6 ku 3 konzervativci a liberálové. I kdyby se Roberts postavil na stranu liberálů, konzervativci stále drží většinu 5:4,“ tvrdí Summers. „Jednoduše řečeno, nejvyšší arbitr v soudních rozhodnutích o volbách upřednostňuje Trumpa.“

„Za předpokladu, že to neuzná, je velká pravděpodobnost, že vyhraje druhé volební období.“

Stojí také za zmínku, že soudce Nejvyššího soudu Samuel Alito vydal rozhodnutí Pensylvánii bez dalšího komentáře svých kolegů soudců, což naznačuje, že soud rozhodl jednohlasně.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*