Američtí senátoři hrozí, že izolují Rusko stejně jako Severní Koreu

Američtí senátoři hrozí, že izolují Rusko stejně jako Severní Koreu

Skupina amerických senátorů v čele s Johnem McCainem pracují na návrhu dokumentu o nových sankcích proti Rusku. Nové sankce mají být zavedeny za údajné ruské zasahování do amerických prezidentských voleb.    

K vyšetřování ruských „kybernetických útoků“, demokraté Kongresu navrhli zřídit nezávislou komisi, podobnou jako při vyšetřování teroristických útoků z 11. září.

Autoři této iniciativy navrhli přijmout zákon o ochraně americké demokracie, který by umožnil vytvořit nezávislou komisi složenou ze zástupců obou hlavních stran. Ve stejné době, členové komise- celkem 12 lidí- by neměli být členové Kongresu.

Republikánští senátoři Lindsey Graham a John McCain již dříve oznámili svůj záměr předložit návrh „komplexních“ sankcí proti Rusku v souvislosti s obviněním z kybernetických útoků.

Demokraté Ben Cardin a Robert Menendez tuto iniciativu podpořili. Bylo také řečeno, že nové sankce by mohly ovlivnit finanční a energetické odvětví ruské ekonomiky, píše agentura Reuters.

 

(PRAVDA/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Američtí senátoři hrozí, že izolují Rusko stejně jako Severní Koreu

  • Valecni zlocinci USA jsou spiklenci proti Rusku. Jsou bez sebe vzteky, ze jim leze do zeli a nenecha ze sebe udelat americkou kolonii jaku EU. McCain je osvedceny valecny stvac, to neni ani clovek. To je to nejhorsi co tam v politice je. O demokracii by nemeli Amici mluvit, zadna tam neni. Vse je manipulovano, volby, noviny, TV vysilani. Lzi prevazuji, vsude vladne mamon, ktery si kupuje politiky, novinare a media. Amerika se chce za kazdou cenu dostat ze sve hospodarske krize a zadluzeni novou valkou. K tomu slouzi jako priprava obyvatel vsude v jejich koloniich jako EU jejich ustavicna rusofobni propaganda plna lzi a nenavisti k Rusku a Cine. Jenom aby se neprepocitali!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*