Američtí demokraté zablokovali zákon zakazující právo šaría

Američtí demokraté zablokovali zákon zakazující právo šaría

Američtí demokraté zablokovali zákon, který navrhoval zakázat, aby mohlo být právo šaría realizováno ve Spojených státech a prohlásili, že je tento zákon „diskriminační“.      

Demokraté v Montaně odmítli zákon Senate Bill 97, z toho důvodu, že by se nespravedlivě dotkl muslimů. Návrh zákona představil Keith Regier, který tvrdí, že byl zaměřen na to, aby nebyl tento zahraniční zákon provozován ve státě Montana.

Deník Breitbart.com napsal:

I když byl zákon původně schválen v poměru 56 ku 44, demokraté prohlašovali, že je zákon navržen tak, aby se naměřil na muslimskou komunitu.

„Myslím, že to vysílá nebezpečný vzkaz menšinám, které žijí v našem státě, a nebo chtějí naši zemi navštívit, pouze na základě skutečností, že mohou být odlišní,“ uvedl Shane Morigeau, když hovořil o tomto zákoně. „Opravdu věřím, že je tento zákon odporný. Věřím, že to není to, kým jsme jako Montaňané.“

Zákon specificky zaměřen na právo šaría prošel ve státech jako je Severní Karolína, Alabama, Arizona, Kansas, Louisiana, Jižní Dakota, a Tennessee. Návrh zákona bude nyní předán demokratickému guvernérovi Stevu Bullockovi, který jej má buď podepsat, nebo vetovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*