Americký výzkumný ústav zdraví chce očkovat všechny země vakcínou proti Ebole

Americký výzkumný ústav zdraví chce očkovat všechny země vakcínou proti Ebole

Všechno ohledně epidemie Eboly, před čím varovaly alternativní sdělovací prostředky, se stává skutečností, včetně toho, že nejnovější paniku z této epidemie vláda USA využije k protlačení dalších chemických léků a očkovacích látek důvěřivé veřejnosti.

Ředitel amerického Federálního výzkumného ústavu alergie a přenosných nemocí (NIAID), který patří pod výzkumné ústavy zdraví, nedávno prozradil kanadským novinářům, co je nejdůležitější součástí úmyslů vlády Spojených států v této krizi: očkovat každého.

Virus Ebola Foto : macleans.ca
Virus Ebola Foto : macleans.ca

To přinejmenším vyplývá z prohlášení Dr. Anthonyho Fauciho, který v minulosti tlačil do očkování proti takovým nemocem, jako je ptačí a prasečí chřipka. Pokračujíc v této korupční tradici, Dr. Fauci teď tvrdí, může být nemožné zastavit šíření Eboly, pokud nebude každý jedinec očkovaný.

Časopis Modern Healthcare cituje Dr. Fauciho:

Je dost dobře možné, že se tato epidemie nepřestane šířit, dokonce ani kdybychom na její potlačení vyhradili množství zdrojů. Zatím se tato epidemie stává čím dál hrozivější a v některých případech se vymyká kontrole. Je velmi pravděpodobné, jestli ne jisté, že bude potřeba očkovat proti Ebole celou zemi, abychom dokázali tuto epidemii ukončit. To se zjevně může stát.

Zůstává nejasné, o které konkrétní zemi Dr. Fauci hovoří. Pravděpodobně ale o jakékoliv zemi, v které bude vyhlášena epidemie Eboly.

CDC, NIH, Obama a další nadále mění své pohádky, aby se Ebola dále šířila

Domněnky Dr. Fauciho o vyhrazení množství zdrojů jsou trochu opovážlivé, přitom zároveň vyjímečně zavádějící, protože téměř vše, co doteď USA i mezinárodní společenství učinilo v reakci na epidemii Eboly, jen pomohlo šíření Eboly po celém světě.

Letecká doprava mezi Západní Afrikou a USA je nadále v provozu. Např. ředitel CDC Tom Frieden trvá na tom, že přerušení leteckého spojení epidemii Eboly zhorší. Jižní hranice USA taktéž zůstává široce otevřená, což umožňuje komukoliv, třeba i nakaženému, volně vstoupit.

Obamova vláda teď otevřeně lže světu o tom, jak se Ebola šíří, což tuto krizi jen zhorší. A to vše se děje i přesto, že Světová zdravotnická organizace (WHO) tiše připouští přenos Eboly vzduchem.


Soudíc dle způsobu, jakým úřady kdekoliv ve světě přistupují k této krizi, nic nenasvědčuje tomu, že by skutečně chtěli epidemii Eboly v dohledné době zastavit. Namísto toho, vše nasvědčuje tomu, že zde byla připravená půda pro zájmy výrobců léků a očkovacích látek, aby zase a opět využili mezinárodní krizi – a to takovou, která byla možná vyvolaná úmyslně– na protlačení ještě více léků a očkovacích látek široké veřejnosti.

Ještě v létě zveřejnili Truthstream Media zprávu o vyjádření virologa Dr. Bena Neumana, který se domnívá, že krize kolem Eboly je úmyslně nafukovaná – právě tak jako prasečí chřipka, ptačí chřipka a sezónní chřipka,- která má vystrašit lidi a naplnit kapsy světové farmaceutické elity.

Dr. Neuman prohlásil ve vzrušeném očekávání, co si pro tento svět připravili lidé, stojící u kormidla moci:

Na léčbu Eboly nepotřebujeme jen jeden lék. Potřebujeme směs léků a i nějakou pěknou vakcínu, která by se dala použít.“

Lamentujíc nad tím, co v létě ještě nebylo na programu dne, ale co už teď přichází, Dodal:

Vše to stojí mnoho financí a .. . Nevím, jestli je už panika dostatečná a jestli je již dostatek lidí, kteří by tyto léky kupovali, aby to donutilo výrobce, vložit potřebné finance do vývoje těchto medikamentů.“

zdroj : http://www.naturalnews.com, http://www.modernhealthcare.com http://www.thedailysheeple.com http://www.naturalnews.com http://www.foxnews.com http://www.washingtontimes.com http://cnsnews.com http://www.naturalnews.com http://www.naturalnews.com http://truthstreammedia.com

 

 

Loading...

Podobné články

Pesticidy v potravinách

Pesticidy v potravinách

Podle LN odhalila Česká zemědělská a potravinářská inspekce (ČSZI) pesticidy v 58,5% vzorků zkoumaných potravin.…

Komentář “Americký výzkumný ústav zdraví chce očkovat všechny země vakcínou proti Ebole

  • …… je to v „zájmu civilizace“…MY vás ochráníme úplně před vším, i když nechcete….

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*