Americký senátor zveřejnil fotografii z brutální vraždy Kaddáfího jako hrozbu pro Madura

Americký senátor zveřejnil fotografii z brutální vraždy Kaddáfího jako hrozbu pro Madura

Americký senátor Marco Rubio zveřejnil na sociální síti fotografii z brutální vraždy libyjského vůdce Muammara Kaddáfího jako hrozbu pro venezuelského prezidenta Nicolase Maduru. Uživatelé Twitteru Rubia označili za šíleného válečného štváče..který má velmi špatný vkus.

Dvě fotografie – na jedné je Kaddáfí stále u moci, zatímco na druhé je libyjský vůdce mučen několik minut před jeho vraždou – Rubio zveřejnil na Twitteru bez jakéhokoli titulku. Přesto, vzhledem k jeho otevřeným výzvám k ozbrojenému povstání v latinskoamerické zemi ke svržení prezidenta Nikolase Madury byl jeho vzkaz zcela jasný.Otevřená hrozba proti vůdci cizí země brutální smrtí rukama militantů podporovaných USA některé uživatele Twitteru šokovala, zatímco jiní podporují názor Rubia na Madurovu demisi.

Nejvíce rozhořčenou roztleskávačkou venezuelské opozice je krvelačný blázen. Pro většinu národů světa tento obrázek představuje zničení národa, otrocké aukce a občanskou válku. Pro Rubia je to nadšená zpráva 2 pro Venezuelu. Jděte po čáře, nebo to uděláme vám.

.@marcorubio děsivé twiity zobrazují brutální popravu revolučního vůdce Muammara Kaddáfího rukama džihádistů podporovaných USA v Libyi jen den poté, co USA nedokázaly napadnou VZ pod záminkou humanitární pomoci.

Někteří argumentovali tím, že jakýkoli účet, který by propagoval takovou míru válečné propagandy, by byl pravděpodobně pozastaven – jestliže by nepatřil americkému senátorovi. „Marco Rubio právě zveřejnil násilnou hrozbu smrtí. Pokud by to někdo z nás zveřejnil, byli bychom za to suspendováni,“ napsal na Twitteru novinář Bill Palmer.

Mnoho lidí uvedlo, že Libye není nejlepším příkladem pro USA, která vyváží svou demokracii do zahraničí, ale tím nejhorším.

Muammar Kaddáfí byl brutálně zavražděn salafistico-džihádistickými zmocněnci NATO…Rubio otevřeně vyhrožuje, že udělá to samé zvolenému prezidentovi Venezuely.

 

(Americký senátor Marco Rubio Foto: Facebook)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*