Americký redaktor : USA a jejich evropští spojenci nemohou porazit Putina skrz krizi na Ukrajině

Americký redaktor : USA a jejich evropští spojenci nemohou porazit Putina skrz krizi na Ukrajině

James-Henry-Fetzer

USA a jejich evropští spojenci nebudou schopni porazit ruského prezidenta Vladimíra Putina skrz krizi na Ukrajině, protože Moskva má ještě spoustu karet v rukávu, tvrdí americký autor.

Rusko nedovolí, aby se Ukrajina stala součástí NATO, nebo se dostala do rukou proti-ruských extremistů,“ uvedl James Fetzer, redaktor Veterans Today.

Foto : PressTV
Foto : PressTV

Rusko má spoustu karet v rukávu, které může hrát ve vztahu proti tlakům evropských zemí pro více sankcí, včetně kontroly velkého podílu plynu, který je těmto národům dodáván.“

Evropská unie se snaží zavést další sankce vůči Moskvě, údajně kvůli krizi na Ukrajině.

Autor rovněž uvedl, že Spojené státy „hrubě porušily“ suverenitu Ukrajiny a dalších východních evropských národů, tím, že pomohly„destabilizovat“ a nainstalovat „loutkový režim“ v Kyjevě.

Spojené státy investovaly přibližně 5 miliard dolarů k destabilizaci na Ukrajině,“ uvedl Felzer.

Demokraticky zvolený prezident Ukrajiny byl nucený prchnout kvůli obavám o svůj život, zatímco byl instalován loutkový režim, který Omabova administrativa okamžitě uznala,“ dodal.

Spojení státy toto udělaly po celém světě,“ pokračoval Felzer.

Spojené státy vykonaly přímé invaze do Afghánistánu, Iráku, Libye, pod záminkou NATO oslabit muslimské národy, které stály jako překážka izraelským touhám ovládnout Střední východ.“

Konflikt na Ukrajině vypukl v dubnu po sjednocení Ruska s poloostrovem Krym. Konflikt si již od dubna vyžádal asi 2600 obětí.

Pro-ruské síly v posledních dnech získávají nad ukrajinskou armádou převahu v obou regionech Luhanska a Doněcka a dále na jih kolem přístavu Mariupol.


Ukrajina a Západ viní Rusko z vojenské podpory a nedávno dokonce prohlásili, že ruské obrněné kolony překročily hranice. Rusko vojenskou účast odmítá.

Přední ameriští senátoři vyzývají USA, aby poslali více zbraní na pomoc Ukrajině v boji proti, čemuž říkají „ruská invaze.“

Robert Menendez, šéf senátního výboru pro zahraniční vztahy prohlásil, že ruský prezident Vladimír Putin musí čelit dopadům za jeho „agresi“.

zdroj : http://www.presstv.ir
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*