Americký moderátor se vysmíval, že žádné násilné protesty nejsou. Podpálili mu bytovku

Americký moderátor se vysmíval, že žádné násilné protesty nejsou. Podpálili mu bytovku

Americký moderátor Paul Gallant se ještě před pár dny doslova vysmíval americkému prezidentovi za to, že Trump tvrdil, že ve městě Seattle jsou podle něj násilně protesty a rabování ze strany demonstrantů.Trump totiž kritizoval starostku města Seattlu Jenny Drukanovou, která demonstrace a rabování ve městě podceňovala a nedělala si z nich velkou hlavu. Samotný moderátor se Trumpovi vysmíval a napsal: „Jel jsem přes něj (přes Seattle, pozn. Red.) Včera večer a neviděl jsem žádné požáry, rabování nebo smrt. Uklidni se, „reagoval moderátor Gallant na Trumpovu kritiku. Více než po měsíci si však Gallant zřejmě uvědomil, jak moc se mýlil.

„Přišel jsem domů do mé bytovky. Starbucks pod ní byl zničen a policisté mi řekli, abych se držel dál, protože uvnitř může být něco výbušné, „napsal moderátor na Twitteru. Další sérii fotek, na níž dokumentoval poškození budovy a okolí, okomentoval jen slovy: „Dobrá práce, ha * zlové.“

Moderátor, který nejprve nebral Trupmova slova o demonstrantech vážně, dokonce tvrdí, že si musí opatřit střelnou zbraň: „Cítím, že si musím koupit zbraň, protože toto se jednoznačně bude dít i nadále. Dost je dost … „komentoval dění Gallant.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*