Americký miliardář George Soros tlačí na Západ aby poskytl Ukrajině 15 miliard dolarů.

Americký miliardář George Soros tlačí na Západ aby poskytl Ukrajině 15 miliard dolarů.

Americký miliardář a finančník George Soros vyzval Západ, aby poskytl Ukrajině alespoň 15 miliard dolarů, k tomu, aby konfliktem zmítaná země přežila.

V Článku v deníku New York Times, napsaném Sorosem a francouzským filozofem Bernardem Henri-Levim se uvádí, že Ukrajina naléhavě potřebuje finanční pomoc a západní mocnosti musí „učinit politický závazek o poskytnutí další částky.“

„Ukrajina okamžitě potřebuje 15 miliard dolarů“ stojí v článku. Výše finanční pomoci bude záviset na tom, zda budou reformy na Ukrajině úspěšné, a na tom, jak se bude vyvíjet situace na východě země.

geroge soros

Bude potřeba další finanční pomoc na podporu soukromých investic na Ukrajině, stojí v článku.

Na začátku ledna, Soros řekl deníku Financial Times, že stabilizace ukrajinské ekonomiky bude naléhavě vyžadovat zhruba 50 miliard dolarů. „Pomoc Ukrajině by měla být považována za obranné výdaje ze strany Evropské unie,“ napsal Soros.

Americký internetový portál WorlDaily dříve oznámil, že tento americký obchodní magnát původem z Maďarska již investoval stovky miliónů dolarů na různé projekty na Ukrajině, a také poskytl nemalé finanční prostředky několika nevládním organizacím.

Soros údajně v poslední době financoval několik návštěv do Kyjeva, ale účel těchto cest je utajený.

Ukrajina se změnila na hotovost vysávající projekt pro Západ. Podle údajů ukrajinské vlády, v roce 2014 země obdržela asi 9 miliard dolarů zahraniční finanční pomoci. V letošním roce se na Ukrajině neočekávají žádní noví soukromí investoři. Kyjev počítá s podporou mezinárodních finančních organizací.

V rámci programu ustanoveného v březnu Evropskou unií má Ukrajina dostat 11 miliard € do roku 2020. Evropská unie již Ukrajině poskytla dvě tranše v hodnotě 500 miliónů € a 850 miliónu €.

Mezinárodní měnový fond (MMF) vyčlenil pro Kyjev 1,39 miliard dolarů. Kromě toho, Evropská unie vyčlenila 3,3 miliónů € na poskytování pomoci obyvatelstvu.

Hlavní balíček pomoci je zaslán jako součást projektů pro Ukrajinu od Evropské investiční banky (až 3 miliardy €) a Evropské banky pro obnovu a rozvoj ( zhruba 5 miliard €).

Zahraniční dluh Ukrajiny již dosáhl 73 miliard dolarů, a dalších 14 miliard bylo vynaloženo na jeho obsluhu. Začátkem ledna, zlaté a zahraniční měnové rezervy v zemi klesly pod 10 miliard dolarů. Na Ukrajině, kde žije 42 miliónů lidí, je přibližně 2 milióny občanů nezaměstnaných.

 

zdroj : http://www.nytimes.com 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Americký miliardář George Soros tlačí na Západ aby poskytl Ukrajině 15 miliard dolarů.

 • · Edit

  Nabídka půjčky
  Nabízíme různé druhy úvěrů fyzickým osobám (osobní úvěrových) a právnických osob půjčky na velmi nízké úrokové sazby. To je pomoci vám plnit své finanční závazky, a to zejména s probíhající globální finanční krizi. Pro další dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu (zicolendingincorp@gmail.com)

 • · Edit

  Ahoj,
  Všichni jsem tak šťastný, rozdávat své velké svědectví o tom, jak jsem dostal moje touha výše úvěru od pana Franklina Scott úvěr společnosti, chci rychle využít této příležitosti, aby celý svět ví, o to, Am paní Karolína Bianca z USA, byl jsem v Hledání úvěru založit svoji vlastní firmu na podporu svého manžela, pokud jde děti výdaje, takže jsem šel on-line hledat půjčku, když jsem narazil na několik úvěrů, které podvádět a scammed mou málo peněz v tomto procesu době jsem dostal zmatený i don ‚t ani vědět, co dělat, už proto, že málo peněz jsem měl s sebou odvezli těmi podvodnými bastardi, které se nazývají skutečné půjčky věřitelé, tedy na jeden věrný den, jak jsem byl procházení internetu hledal práci i narazil některé svědectví komentoval na fóru jeden pan Fred, a paní Monica Luis o tom, jak získat jejich půjčku od pana Franklin Scott úvěr společnosti E-mail: franklinosayandescott@gmail.com Tak jsem si řekl, že musím dát tuto zkušební verzi, protože jsem byl tak vyděšený pokud jde o to, co ostatní věřitelé mi učinili, tak jsem šel napřed vzal svůj osobní e-mailovou adresu, která byla v těchto připomínek na fóru, tak jsem ho kontaktoval ho informoval, že jsem byl označovaných k němu některé zákazníky, aby přijali jejich úvěr od jeho společnosti pan Fred, a paní Monica Luis, Takže když uslyšel, že byl velmi šťastný, o tom, tak on mi, že jsem v správné společnosti ujistil, kde bych mohl přijímat Má touha výše úvěru, dali mi, že dlužník formulář žádosti o úvěr pro vyplnění a zpět, udělal jsem všechno, že vzhledem k tomu, je to všechno moje potřebné informace to o mně, takže jsem byl dán podmínky a stav jejich společnosti Vše proběhlo hladce bez zbytečného odkladu, v ne méně než 24 hodin jsem byl informován, že mé úvěru platnou částku ve výši $ 6.000.000 USD byla zaregistrována a schválena jejich úvěrovou představenstva správce, takže v tomto procesu době jsem byl tak šťastný, když mi řekli, že by je měli poslat bankovní spojení, ale byl jsem trochu skeptický o tom, že tak jsem řekl, mám důvěru a věří, pro tuto výzvu věřitele pan Franklin Scott, dal jsem jim prostřednictvím bankovního účtu, takže překvapivě i přijímat a upozornění z mé banky, která má účet byla připsána s částkou $ 6,000,000 USD pana Franklina Scott. Tak jsem mu naléhavě email, že jsem se dostanu svůj úvěr úspěšně, takže moji milí bratři a sestry se tam stále hledají skutečné úvěr společnosti budu rad, abyste laskavě kontaktujte pana Franklina Scotta s tímto stejným E-mail: franklinosayandescott@gmail.com~~HEAD=pobj a Vím, že bude také vám pomohou s vaší touhy výše úvěru v pořádku, e-mail je dnes, a budete rádi, že jste udělal.
  Paní, Carolina Bianca.

 • ahoj všichni jsem přišel sem, aby svědčil o velikost a dobré skutky Stella Rene, že jsem tady, abych všem na fóru, že tato firma je skutečná, protože jsem právě inkasoval Moje půjčka dnes bez stresu poté, co jsem byl podveden různými falešnými věřitelů a dnes jsem byl úspěšný, protože opravdu jsem našel svou půjčku dnes a chci poskytnout jakékoli ten, který je v každém finančním problému, který existuje jen půjčka firma, měli byste věřit a koho e-mail a informace níže, e-mail (mrsstellareneloanfirm@hotmail.com) a Facebook pod (stell.rene.14@facebook.com), takže si s tím spojené Detaily dnes a téměř připraven, že tento úvěr je 100% jistý, protože tato firma je skutečné a ona je důvěryhodný a zkouší, protože dnes jsem si uvědomil, že tam je stále legitimní společnost stále se můžete svěřit Stella René úvěru firmy dnes.

  Daniel.I. kowsjwskiCza

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*