Americkou agresi a zabíjení za každou cenu si připomínáme i v souvislosti s „osvobozením“ Československé republiky…

Americkou agresi a zabíjení za každou cenu si připomínáme i v souvislosti s „osvobozením“ Československé republiky…

Slavíme 72. výročí osvobození Československé republiky, ale připomeňme si i tato fakta. Dne  14.2.1945 svrhly během pětiminutového bombardování americké bombardéry na Prahu 152 tun bomb a  zahynulo 701 lidí a 1184 obyvatel bylo zraněno. Nálet zasáhl 2500 domů, z toho bylo 68 úplně zničeno. Nebyla to ovšem pouze Praha, kterou Američané na konci války záměrně bombardovali.

Byla bombardována také města  Plzeň, České Budějovice, České Velenice, Cheb, Kralupy nad Vltavou, Záluží u Mostu, Ústí nad Labem, Neratovice, Zlín, Ostrava a další průmyslová města s jasným cílem poškození průmyslu naši země.

Původním cílem Američanů pro bombardování byly údajně německé Drážďany, město totálně zničené válkou na rozdíl od Prahy. Nikdo se za ta léta nepozastavil nad tím, jak si mohli piloti splést město, které je v troskách s městem, které není  válkou postižené. Američané se následně vymlouvali na špatné počasí, poruchu radaru a pochybení velitele. V roce 2000 navštívila rekonstruovaný klášter v Emauzích skupina amerických veteránů z 398. bombardovací skupiny a letci se omluvili za svůj tragický omyl, ovšem omluvy od americké vlády jsme se nikdy nedočkali.Bylo by minimálně slušné zejména po tolika letech, kdyby američtí agresoři našli v sobě kousek slušnosti a naši zemi se za tyto doslova teroristické útoky, které u nás na konci války vědomě páchali omluvili ! Jen málokterý pamětník, těchto událostí věří , že toto Američané činili neúmyslně a pod rouškou boje proti fašismu… . Stejně tak je o tomto přesvědčena i většina našeho národa.

Americká agrese v naši zemi pokračuje i v současnosti, kdy jsme aktuálně násilně donuceni žít v „protektorátu“ pod nadvládou USA a „naše“ vláda si nechává vědomě diktovat „noty“, jak systematicky likvidovat ve prospěch Američanů náš stát. Česká proamerická vláda i přes tragickou historii podporuje fašismu na Ukrajině, za kterým stojí opět americká vláda, která tam válku stejně jako v mnoha jiných zemích rozpoutala za účelem ekonomického prospěchu. Kdy jindy, než teď bychom si tyto skutečnosti měli opět připomenout a především se zamyslet nad tím, jestli v tomto systému plného zvrácených západních „hodnot“ chceme i nadále setrvat a vychovávat v něm naše děti… .
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Americkou agresi a zabíjení za každou cenu si připomínáme i v souvislosti s „osvobozením“ Československé republiky…

  • · Edit

    USA zoufale potřebuje válku,nejlépe v Evropě,aby se vyhnuly bankrotu.Nechápou,že Čína a Rusko si nenechají diktovat americké noty.Jak se vyjádřil čínský ekonom-pokud jen naznačí USA agresi,Čína sice ztratí velké peníze,ale pohřbí Ameriku za dva dny.Stačí,když hodí na trh za 3 biliony cenné papíry USA.QUO VADIS dolar? Do zadele.

  • Nevím, nevím kdo může ještě pohlížet na USA jako na rozumný stát, který chce mír. Pravý opak je pravdou. Jen se podívejme, kde všude vyvolali revoluce a krveprolití a mnohdy jeli bojovat pod falešnou vlajkou. Zbrojařský průmysl se třese na válku a těší se na tučné zisky. Oni jsou vychytralci vždy bojují na cizím území i když je nikdo nezval a pak po uklidnění bojů zase budou mít kšeft s dáváním země do pořádku. Pořád jedou podle stejného scénáře jak tupci. Oni svrhli atomové pumy jako první na světě a ještě tu hrůzu obhajují- Kdyby to provedl Sovětský svaz tak do dneška to mají denně na talíři a všichni by jim to mlátili o hubu. A divím se, že USA jsou propagovány jako ti kladní, myslím, že ve válečných konfliktech , které sami vyvolávají se jim žádný stát nevyrovná. A ti naši představitelé tohle snad nevidí nebo nechtějí vidět a pořád je propagují. Proč ?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*