Americká zpráva odhaluje plán změnit Egypt a celý arabský region do válečné zóny

Americká zpráva odhaluje plán změnit Egypt a celý arabský region do válečné zóny

army

Podle zprávy z 31.října Rusové odhalli tajnou americkou zprávu o plánu zapojení egyptské armády v občanské válce a nezbytnosti svrhnout generála Abdela Fataha al-Sisiho dřív, než se stane novým Abdulahem Nasserem. Je nutno ale dodat, že tuto zprávu bychom měli brát s rezervou, protože v ní není žádný link anebo odkaz i když se většina tvrzení zdá pravdivá.

Podle Egypoffline má původní zpráva 1736 stran a obsahuje velice přesnou studii o pozicích zemí v Perském zálivu a dalších arabských zemí. Nejdůležitější výzkum z pozmeních analýz má 1900 stran. Tyto studie a reserše byly připraveny politickými institucemi a univerzitami a armádními organizacemi a obsahují spousty myšlenek a navrhovaných scénářů, které měly být provedeny ve fázích a uplatňovány až do splnění cíle. Na této části se podílely 4 jednotky výzkumníků skládající se ze 120 strategických vojenských expertů a politických expertů. Spousta z nich jsou Američané.

Jako nejsilnější armády studie označila íránskou, syrskou, egyptskou, saúdskou a pákistánskou. 432 stran bylo věnováno rozdělení těchto armád, v druhé fázi pak nastává okupace vojsky. Ve studii byly naznačeny způsoby rozdělení egyptské armády skrz přímou konfrontaci s Egypťany v časovém rozmezí 10ti měsíců. Studie zvažuje, že se Írán jako strategický nepřítel USA může střetnout se Saúdy a ve stejnou dobu mohou probíhat pouliční války řízení z Bahrajnu, Jemenu a Východního regionu. Tyto války a střety by vyústily v totální rozdělení saúdské armády a oslabení té íránské.

Studie připravila více jak 69 očekávaných scénářů v regionu pro 750 denní konfrontaci, po které by se následně celý arabský region rozdělil do států o velikosti Kataru, Kuvajtu a Emirátů (konkrétně Irák, Sýrie, Egypt, Súdán, Saúdská Arábie). Studie sází na rychlý úspěch založený na ideologické, etnické, intelektiuální a sektářské divizi celého Středního východu, což přispěje k radikalizaci oblasti. Současný stav regionu je vhodný pro útok na region, protože region je zaneprázdněn vlastními problémy.

Tou nejvíce uvěřitelnější zprávou pro nás je zmínka o rozdělení Egypta. Podle zprávy totiž Američané věří, že pokud Egypťané nemají důvod se navzájem zabíjet, tak jim musí být nějaký dán….”Našim hlavním cílem je protlačení bojů mezi Egyptskou armádou a Egypťany před rokem 2015. Pokud věci v Egyptě zůstanou tak, jak jsou teď, budeme čelit Novému Nasserovi v regionu. Tentokrát Sisi bude podporován dokonce i zeměmi z Perského zálivu, což v případě jeho předchůdce nebylo. Na politické a ekonomické úrovni nebudou věci v zájmech USA.”

“Popularita, kterou Egyptská armáda a generál Sisi mají, není jen v Egyptě, vidíme také čím dál větší poklony Sisimu ze zemí Perského zálivu a Tuniska, které se snaží hledat jeho protějšek. Pokud věci zůstanou stejné, náš vliv bude odhalen nebývalému nebezpečí v celém regionu. Egypťané se pak pravděpodobně posunou dále, aby namísto amerických společností získali stavební kontrakty v zemích Perského zálivu.”

“Nedávno, lidé z Perského zálivu ukázali svou tendenci ke konfrontaci, což jejich zvykem nebývalo. Tendence regionu pro konfrontaci nastává kvůli strachu o jejich trůny, kvůli hrozbám Muslimského bratrstva, které se zaměřuje na země v Perském zálivu. Země z Perského zálivu se tak očividně rozhodly bojovat svůj vlastní boj na egyptském území. Velice brzy budeme čelit úplně novému Egyptu.”

“Možná dostaneme více facek, protože naše letadlo, které Egypťané sestřelili, nebylo sestřeleno americkými zbraněmi a zdá se, že Egypťané získali nové zbraně vyrobené v Rusku a ty už byly přidány do služby. (2/11/2013, Egypt sestřelil americké špionážní letadlo na hranicích s Libyí)…Pokud budou věci pokračovat tak, jak teď, nebudeme moci udržet křehkou balanci mezi Egyptem a Izraelem. V tomto případě bude egyptský Sinaj opravdovou hrozbou pro naše přátele v Izraeli, zvláště když Sisi trval na změně sinajské demografie a zvýšení jeho populace.”

Tuto zprávu údajně odhalili Rusové a Američané nemají zdání, jak. Panuje podezření, že zprávu rozeslaly ruské tajné služby. My bychom ji měli brát se rezervou.

zdroj : wertyzreport.com

Loading...

Podobné články

Komentář “Americká zpráva odhaluje plán změnit Egypt a celý arabský region do válečné zóny

  • Už je těch nesmyslů dost, nemyslíte ?? Okamžitě je potřeba veškeré akce USA zrušit, nasáčkovat jim tam takové starosti, aby neměli čas hrabat se v problémech jiných ! Jinak klid nebude.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*