Americká vláda přiznala, že použila radioaktivní zbraně proti iráckým dětem

Americká vláda přiznala, že použila radioaktivní zbraně proti iráckým dětem

Americká vláda v tichosti přiznala, že použila radioaktivní zbraně v Sýrii i Iráku, což mělo za následek deformitu u tisíců dětí.  

Podle zpráv, dopady vojenského použití ochuzeného uranu během irácké války v roce 2003 si i nadále vybírají svou daň na amerických vojácích, u kterých se v moči objevují rakovinotvorné radioaktivní látky.

Deník Naturalnews.com informoval:

Podle nového odhalení Velitelství ozbrojených sil USA (CENTCOM), stejné strašlivé radioaktivní zbraně byly použity v listopadu 2015 při náletech v provinciích Deir ez-Zor a Hasakah ve východní Sýrii. Toto odhalení odporuje prohlášení z března 2015, vydaném Velitelstvím ozbrojených sil USA, že: „USA a koaliční letouny nepoužily a nebudou používat munici s ochuzeným uranem v Sýrii či Iráku během operace Inherent Resolve.“

Je zřejmé, že armáda lže. Podle mluvčího CENTCOMu majora Joshe Jacquese z listopadu 2015 bylo použito 5,265 střel s ochuzeným uranem při pozemním leteckém útoku na konvoj 350 ropných tankerů vlastněných Islámským státem. Škody v důsledku tohoto radioaktivního materiálu se nezastaví, když jsou nepřátelští bojovníci zabiti. Následky mohou být znát po mnoho let a mohou se dokonce vrátit na americkou půdu.

Ochuzený uran trápí nevinné lidi, včetně tisíců amerických vojáků          

Ochuzený uran je hanebná zbraň, vedlejším produktem ochuzeného uranu, který se rozpadne až za milióny let. Používá se k výrobě jaderných zbraní a jako palivo pro jaderné reaktory. Tento materiál, exkluzivně v USA a Velké Británii, se používá v řízených střelách, aby účinně prorazily pancéřované cíle. Menší náboje obsahují asi 300 gramů ochuzeného uranu a rakety na ničení vojenských bunkrů mohou obsahovat až 7 tun ochuzeného uranu.

V průběhu konfliktu v Iráku, USA nahodile shodily desítky tisíc tun uchozeného uranu na irácký lid. Tím se výrazně znečistila půda a voda v těchto zemích na mnoho let dopředu. Obohacený uran je vysoce toxická látka, až už při vdechnutí nebo požití. Tato látka je přímo spojena s vrozenými vadami, neplodností a všemi druhy rakoviny.

Následky ochuzeného uranu sužují nejen nevinné Iráčany, ale také se vracejí na půdu Spojených států. Velké procento vojáků, kteří se vrátili z války v Zálivu, byli vystaveni aerosolům z ochuzeného uranu, který se rozptýlil ve vzduchu po zásahu těžkých cílů.

Professor Randall R. Parrish propaguje novou metodu detekce ochuzeného uranu, vzhledem k tomu, že profesor objevil ochuzený uran v tělech veteránů po 20 letech od jejich expozice. Desítky tisíc potenciálních případů rakoviny u amerických vojáků jsou spojeny s expozicí ochuzeného uranu v Iráku. Tato skutečnost byla nepozorovaně ukryta americkým systémem péče o válečné veterány (Veteran’s Administration VA), který zakázal lékařským časopisům získávat statistiky rakoviny v rámci registru VA.

To nemá nic společného s tím, jak se USA vykreslují před zbytkem světa. To není opravdová národní obrana. Nemá to nic společného s tím, jak by měly USA zacházet se svými veterány.

 

(Yournewswire/ svobodnenoviny.eu  Ilustrační obrázek Foto: AFP)  
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Americká vláda přiznala, že použila radioaktivní zbraně proti iráckým dětem

  • Nejenom Irak, ale Srbsko, Syrie byly agresivni valky NATO a USA, kde byla pouzita uranova munice. Ve Vietnamu jeste silny jed dioxin, ktereho rozstrikali z letadel tisice tun, aby zbavili stromy listi a mohly sledovat zasobovaci stezky Vietcongu. Tento jed Agent Orange ma za nasledek, ze se ve Vietnamu stale jeste rodi deti s podobnymi genetickymi vadami jako vyvolaval Contergan. Pouzitim uranu a dioxinu USA dokazaly, ze pohrdaji lidskymi zivoty vsude, kde valci, jejich zdravim a ze dokonce pohrdaji zivoty a zdravim svych vlastnich vojaku. Ty pouzivaji odjakziva jako pokusne kraliky pri atomovych a jinych testech zbrani hromadneho niceni. Jejich zdravotni potize pak popiraji, nekompenzuji financne ani jinak.

  • Tehdy byly informace o použití jaderných zbraní označovány za konspiraci. Myslím, že právě ti „konspirující“ se odvolávali na EMP během bombardování v Iráku. USA jsou schopny čehokoliv a je třeba se s nimi nepaktovat. Považují se za nadlidi, kteří mohou válčit kde chtějí a jak chtějí. Svět jim to dlouho trpět nebude a obrátí se proti nim. Rozhodně bych USA nepovažoval za strategického spojence. USA nemají spojence – mají jen ty, kteří poslouchají a ty druhé. Ty, kteří neposlouchají donutí k poslušnosti silou. Ovšem pokud nejsou schopny reálně USA zasadit úder na území USA.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*