Americká profesorka bílé pleti celá léta lhala, že je černoška

Americká profesorka bílé pleti celá léta lhala, že je černoška

Jessica Krugová, profesorka historie na prestižní univerzitě George Washingtona ve Washingtonu, nebude tento semestr učit, uvedla v tiskové zprávě univerzita.

Americká profesorka, která o sobě tvrdila, že je černošského původu, přiznala, že lhala o svém etnickém původu, a vysvětlila, že je ve skutečnosti běloška, což je v zemi, kde je v současnosti silné rasové napětí, silně odsuzováno.V příspěvku na platformě Medium, Jessica Krugová, profesorka historie na prestižní univerzitě George Washingtona ve Washingtonu, přiznala, že lhala „většinu svého dospělého života“.

„Skrývala jsem svou minulost bílého židovského dítěte vyrůstajícího na předměstích v Kansas City a uváděla jsem několik černošských identit: nejprve černošku ze severní Afriky, pak Afroameričanku a nakonec černošku z Bronxu karibského původu,“ napsala žena se světlou pletí.

Na otázku TV kanálu CNN, jedna z jejích bývalých studentek uvedla, že profesorka vysvětlila svým studentům, že její původ z Bronxu byl pro ní srdeční záležitostí a že se kdysi hádala se studentem, který ji ujistil, že rap byl vynalezen v Brooklynu, typická debata v New Yorku .

Tyto lži představují „samotný příklad násilí, krádeží, a mnoho dalších způsobů, jak bílí lidé nadále zneužívají černošskou identitu a kulturu a v článku byla nakonec Jessica Krugová označena jako“ kulturní pijavice „.

Podle CNN tato profesorka specializující se na historii Afriky a kolonizaci používala v přednáškách nahlas slovo „neg ..“, což je v USA velice tabuizovaný výraz, který mohou vyslovovat jen černoši.

„Dr. Krugová nebude tento semestr učit, „uvedla Univerzita George Washingtona bez dalších podrobností, ale upřesnila, že pokračuje ve zkoumání situace.

„Jsme si vědomi bolesti, kterou tato situace způsobila mnohým v naší komunitě, a uvědomujeme si, že tím utrpělo mnoho studentů, učitelů a absolventů,“ píše se ve zprávě.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*