Americká letadla bombardovala ruské elitní jednotky Spetsnaz v Sýrii

Americká letadla bombardovala ruské elitní jednotky Spetsnaz v Sýrii

Ruské Ministerstvo obrany (MO) 7. 12. 2015 oznámilo, že americká bojová letadla operující ve válečné zóně Levantu provedla bombový útok proti zařízení Syrské arabské armády umístěné v syrské provincii Deir ez Zor, přičemž se pokusila zabít elitní ruské speciální jednotky Spetsnaz, které tam působí; tyto jednotky odhalily tajný „krysí kanál“ americké CIA, kterým převádí teroristické vůdce Islámského státu z této bojové zóny do Doveru v Tennessee.

Podle této zprávy čtyři americká bojová letadla vystřelila včera večer na toto zařízení Syrské armády devět raket, jimiž zabila nejméně tři lidi a zranila dalších 13. Syrská vláda tento akt označila jako „akt agrese“, a syrské ministerstvo zahraničí poslalo o tom oficiální protest Radě bezpečnosti OSN.

Počet zabitých při tomto svévolném válečném činu Obamova režimu proti ruským a syrským vojenským silám bojujícím proti teroristům Islámského státu by dle zprávy byl výrazně větší, ale Ruské letecké síly, monitorující vzdušný prostor této válečné zóny v době útoku, daly vojákům předběžné varování.

letecke sily

Pokud jde o důvod, proč se Obamův režim zaměřil na tyto elitní jednotky Spetsnaz, zpráva vysvětluje, že Američané se dověděli, že tyto ruské jednotky odhalily monstrózní spiknutí, při němž CIA pašuje vrcholné vůdce Islámského státu z válečné zóny Levantu do tajného „cvičného zařízeníradikálů Islámského státu v Doveru (Tennessee), které se jmenuje Islamville a je umístěno 51 km od americké vojenské základny Fort Campbell, kde jsou tito teroristé trénováni k používání ručních střel země-vzduch. A právě minulý týden, 2. prosince, došlo k „výcvikové nehodě“, při níž tito teroristé zabili praporčíka Alexe Caraballoleona a praporčíka Kevina M. Weisse, jejichž helikoptéra byla „omylem“ sestřelena.

sestrelana helikoptera

Vedle informace o včerejším přímém útoku Obamova režimu na elitní ruské jednotky Spetsnaz v Sýrii zpráva uvádí, že odhalená tajná islámská vojenská základna v srdci USA není jedinou aktivní, nýbrž v celých Spojených státech je dokumentováno ještě nejméně 22 dalších podobných základen.

Zdroj: https://info.publicintelligence.net/ROCICjamaatulfuqra.pdf
Zdroj: https://info.publicintelligence.net/ROCICjamaatulfuqra.pdf

jamaat alfuqra

Ještě závažnější je dle zprávy to, že hrozbou pro americký stát nejsou jenom tyto „známé“ islámské vojenské tréninkové základny, ale i více než 2 200 islámských mešit – z hlediska vlastnictví je 75% z nich součástí „sítě Muslimského bratrstva“, protože jsou vlastněny organizací North American Islamic Trust (NAIT) – což je banka pro Muslimské bratrstvo v USA – a které president Obama dle tajné směrnice vydané letos létě pod názvem Presidentská direktivní studie 11 poskytuje plnou podporu.

mosques in amerika 2015

Hlavním finančním podporovatelem organizace NAIT je Saudská Arábie, a tito islámští extrémisté s podporou Obamova režimu byli schopni vyvinout sofistikovanou síť propojených organizací po celé Americe.

A aby tato globální krize boje proti islámskému teroru byla ještě bizarnější, ruské vojenské síly nyní oznámily, že teroristé podporovaní USA nyní bojují v severní Sýrii proti teroristům podporovaným Tureckem; to způsobilo, že mluvčí Ministerstva obrany generál Igor Konašenkov prohlásil, že při pohledu na akce Obamova režimu má pocit, že jde o „absurdní divadlo“.

igor konasenkov

Obama a jeho spojenci ponořili svět nejen do „absurdního divadla“, ale jak zpráva varuje, i do totální války – zejména poté, co o tomto víkendu teroristické jednotky podporované Tureckem obsadily pohraniční vesnice v Sýrii a vtrhly s 900 vojáky do Iráku, což odsoudila i Arabská liga, a irácký president Maliki varoval, že tímto by mohla začít třetí světová válka.

Zpráva stroze poznamenává, že i když německý vicekancléř Sigmar Gabriel varoval dnes Saudskou Arábii, že globální islámský teror spěje ke svému konci („Musíme dát Saudům jasně najevo, že doba přehlížení jejich aktivit skončila.“), president Obama nadále pokračuje ve své přetvářce, s níž ochraňuje Saudy a jejich teroristické stoupence z Islámského státu.

 Foto: Obama se klaní saudskému králi.
Foto: Obama se klaní saudskému králi.

V závěru zpráva praví, že president Putin, který se na rozdíl od presidenta Obamy nikomu neklaní, je si vědom globální hrozby islámského terorismu, a jako reakci na včerejší pokus amerických letounů zabít ruské jednotky Spetsnaz v Sýrii přikázal Ministerstvu obrany, aby vyhovělo žádosti Iráku o intervenci ruských vojenských sil pro vyhnání tureckých vetřelců, a dále vydal rozkaz, aby se více než 50 válečných lodí Kaspické flotily připravilo „dštít smrt a destrukci“ na Turecko, pokud jim k tomu bude vydán rozkaz.

 

 

zdroj: http://www.whatdoesitmean.com překlad: http://orgo-net.blogspot.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Americká letadla bombardovala ruské elitní jednotky Spetsnaz v Sýrii

  • Celý svět vidí,jaké jsou ve skutečnosti USA.Tento zločinecký režim vede celou fašistickou alianci.Bohužel to ale nemůže celé Putin sám ustát.To musí pomoci všichni ostatní,kteří nechtějí být režimem USA povražděni.Rusko je obklíčené kolem dokola základnami USA.Celé Pobaltí i s blby z Ukrajiny a Polska jenom čekají na povel přepadnout Rusko.
    V Sýrii již staví USA další ohromnou základnu a Turci s Izraelem to jistí.U nás Sobotka se svojí zrádnou bandou nás vtahují do války proti vůli většiny lidí této země.Bohužel ale při marši okupační armády režimu USA přes naší zem,lidí neprotestují a neblokují tyto vrahy.Oni si myslí ,že máme strach a tak si dělají co chtějí.Zrádcovskou politiku tzv.české vlády šeredně odskáčeme všichni.Už i v Británii veteráni poznali co je politika jejich královny Rapuchy za opravdové zlo,tak veřejně protestují a zahazují medaile z válek.—-http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/veterans-throw-down-medals-downing-6975273?ptnr_rid=446750&icid=EM_Mirror_Nletter_DailyNews_News_smallteaser_Text_Story1-2———————————————————————————————————–http://www.syriatruths.com/c/crimes-genocide/videos-of-crimes-genocide/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*