Američané podepisovali petici na podporu nacisticko-orwelovského policejního státu

Po názorné ukázce toho, jak se snažili Američané zrušit Listinu práv, se objevilo na serveru infowars.com  video, které zachycuje Američany, jak podepisují petici na podporu nacisticko-orwelovského policejního státu. Jedná se o nejvíce šokující nahrávku svého druhu. Autorem petice je aktivista Mark Dice, který se snažil v ulicích San Diega lidem vysvětlit, jak je důležitě rozšířit Orwellovský systém, jako třeba, že  dočasné zastavení vlády narušila schopnost policie chránit občany. Petice je samozřejmě jen fiktivní akci, aby poukázal jaké stupidity jsou Američané schopni podepsat.

Aktivista vysvětloval kolemjdoucím, že podpisem petice podpoří myšlenku vybudování policejního státu po vzoru nacistického Německa a implementují Orwellovský policejní stát v praxi. Jeden z podepsaných upozornil na to, že policejní stát po vzoru nacistického Německa bude stát nemalé finanční prostředky a vůbec ho nezajímalo, jaké by to na lidi mělo dopady.

Historie takovýchto fiktivních peticí, které dokazují katastrofální neinformovanost Američanů sahá až do roku 1990, kde bylo několikrát dokázáno, že jsou lidi schopni si zakázat i čistou vodu, pokud bude přejmenovaná na oxidián. V roce 2003 podobnou petici dokonce podepsali environmentální aktivisti.

Nejnovější petice dokazuje, že již není zapotřebí žádných triků na zavedení šílené politiky, jelikož Mar Dice zřetelně vysvětluje podpisujícím, že podporují Orwellovský model policejního nacistického státu.

Předchozí akce aktivistů byli zaměřené na to, aby poukázali, že Američané jsou schopni podepsat cokoliv co se děje ve jméně podpory prezidenta Obamy a nebo vlády.

Takto by nepochybně byli schopni Obamovi udělit imunitu za veškeré zločiny, které za svého působení spáchal, nebo odsouhlasit přimíchávání antikoncepčních pilulek do vodních zdrojů, nebo zrušit druhý, čtvrtý a pátý dodatek Ústavy a zavírat držitelé střelných zbraní do koncentračních táború.

zdroj : infowars.com překlad : svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*