Američané kritizující vládu mohou přijít o zbrojní pas a být diagnostikováni jako duševně nemocní

Američané kritizující vládu mohou přijít o zbrojní pas a být diagnostikováni jako duševně nemocní

Američtí kritikové vlády mohou přijít o svůj zbrojní pas, pokud jim psychologové diagnostikují „poruchu opozičního vzdoru“, nebo podobnou diagnózu v důsledku nového Obamova výkonného nařízení.

Diagnostický a statistický manuál duševních poruch: Páté vydání (DSM-5), které Americká psychiatrická asociace používá pro psychiatrickou diagnózu, definuje „poruchu opozičního vzdoru“, jako „opakující se vzdorovité, negativistické, neposlušné, a nepřátelské chování vůči státním orgánům,“ která obvykle začíná v mladém věku, ale může přetrvat až do dospělosti.

„Dospělí jedinci s poruchou opozičního vzdoru, se cítí nepochopeni a bez lásky, obklíčeni a vytlačováni,“ říká Ph.d Russell Barkley. „Někteří mají pocit být individualisti, nebo rebelové.“

Foto: InfoWars.com
Foto: InfoWars.com

Jinými slovy, psycholog podporován Obamou, by mohl diagnostikovat konzervativce a liberály „poruchou opozičního vzdoru“, kvůli jejich kritice představitelů, zejména federální vlády, a poté o nich podat zprávu FBI, jako příliš „duševně nezpůsobilý“, zakoupit si zbraň.

Ale ještě děsivější, nejnovější verze DSM-5 je natolik rozsáhlá, že téměř každá forma lidského chování může být považována za určitou formu duševní nemoci.

Ve skutečnosti, během posledních 50 let, počet duševních nemocí definovaných postupnými vydáními DSM vzrostl z 130 na více než 350.

Například, nárůst diagnóz ADHD (zkratka anglického „Attention Deficit Hyperactivity Disorder“ – hyperkinetická porucha (HKP), porucha pozornosti s hyperaktivitou) u dětí, je způsobeno díky nejnovějšímu vydání DSM, které mění normální a běžné chování za „příznaky nemoci“.

„Pokud by se 7letý Mozart pokusil komponovat dnes své koncerty, mohl by být diagnostikován s ADHD a léčen, aby byl „normální“, stěžoval si George F. Will z deníku Washington Post.

Pokud se ohlédneme do období Sovětského svazu, komunistický režim diagnostikoval všechny kritiky vlády jako „duševně nemocné“.

„Lidé, kteří nevěřili v komunistický režim, byli diagnostikováni novým typem „schizofrenie“, poukázal populární blog The Mind Unleased. „Oni trpěli „klamem“, věříc, že se komunismus mýlí.“

„Byli izolováni, násilně „léčeni“ a byli vystaveni represivní „terapii“, aby mohli být „přivedeni zpět k rozumu.“

A Obamovo poslední výkonné nařízení o zbraních míří stejným směrem.

 

 

Infowars/ svobodnenoviny.eu

Loading...

Podobné články

Komentář “Američané kritizující vládu mohou přijít o zbrojní pas a být diagnostikováni jako duševně nemocní

  • Tak taketo dristy moze clovek najst len na paru strankach… ciste hoaxy a vytrhnute vsetko z kontextu… esteze tych blbych vela nie je

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*