Američané kritizující vládu mohou přijít o zbrojní pas a být diagnostikováni jako duševně nemocní

Američané kritizující vládu mohou přijít o zbrojní pas a být diagnostikováni jako duševně nemocní

Američtí kritikové vlády mohou přijít o svůj zbrojní pas, pokud jim psychologové diagnostikují „poruchu opozičního vzdoru“, nebo podobnou diagnózu v důsledku nového Obamova výkonného nařízení.

Diagnostický a statistický manuál duševních poruch: Páté vydání (DSM-5), které Americká psychiatrická asociace používá pro psychiatrickou diagnózu, definuje „poruchu opozičního vzdoru“, jako „opakující se vzdorovité, negativistické, neposlušné, a nepřátelské chování vůči státním orgánům,“ která obvykle začíná v mladém věku, ale může přetrvat až do dospělosti.

„Dospělí jedinci s poruchou opozičního vzdoru, se cítí nepochopeni a bez lásky, obklíčeni a vytlačováni,“ říká Ph.d Russell Barkley. „Někteří mají pocit být individualisti, nebo rebelové.“

Foto: InfoWars.com
Foto: InfoWars.com

Jinými slovy, psycholog podporován Obamou, by mohl diagnostikovat konzervativce a liberály „poruchou opozičního vzdoru“, kvůli jejich kritice představitelů, zejména federální vlády, a poté o nich podat zprávu FBI, jako příliš „duševně nezpůsobilý“, zakoupit si zbraň.

Ale ještě děsivější, nejnovější verze DSM-5 je natolik rozsáhlá, že téměř každá forma lidského chování může být považována za určitou formu duševní nemoci.

Ve skutečnosti, během posledních 50 let, počet duševních nemocí definovaných postupnými vydáními DSM vzrostl z 130 na více než 350.

Například, nárůst diagnóz ADHD (zkratka anglického „Attention Deficit Hyperactivity Disorder“ – hyperkinetická porucha (HKP), porucha pozornosti s hyperaktivitou) u dětí, je způsobeno díky nejnovějšímu vydání DSM, které mění normální a běžné chování za „příznaky nemoci“.

„Pokud by se 7letý Mozart pokusil komponovat dnes své koncerty, mohl by být diagnostikován s ADHD a léčen, aby byl „normální“, stěžoval si George F. Will z deníku Washington Post.

Pokud se ohlédneme do období Sovětského svazu, komunistický režim diagnostikoval všechny kritiky vlády jako „duševně nemocné“.

„Lidé, kteří nevěřili v komunistický režim, byli diagnostikováni novým typem „schizofrenie“, poukázal populární blog The Mind Unleased. „Oni trpěli „klamem“, věříc, že se komunismus mýlí.“

„Byli izolováni, násilně „léčeni“ a byli vystaveni represivní „terapii“, aby mohli být „přivedeni zpět k rozumu.“

A Obamovo poslední výkonné nařízení o zbraních míří stejným směrem.

 

 

Infowars/ svobodnenoviny.eu

Podobné články

Macron je služebník zla

Macron je služebník zla

Jestli je jím vědomě, nebo to ještě neví, nevím ani já. Každopádně, namísto aby se…

Komentář “Američané kritizující vládu mohou přijít o zbrojní pas a být diagnostikováni jako duševně nemocní

  • Tak taketo dristy moze clovek najst len na paru strankach… ciste hoaxy a vytrhnute vsetko z kontextu… esteze tych blbych vela nie je

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*