Amazon.com chtějí vyrobit létající robotické drony k doručování balíků přímo k vašim dveřím

Amazon.com chtějí vyrobit létající robotické drony k doručování balíků přímo k vašim dveřím

Jeft Bezos

Server NaturalNews  informoval  svět o šokující novince, že zakladatel společnosti Amazon.com Jeft Bezos veřejně přestavil ambiciózní plán doručování balíků zákazníkům do 30 minut používáním leteckých robotických dronů, představil v neděli  pořad 60.minut.

Nejedná se jen o bláhový sen, ale tento zásilkový systém zvaný „Prime Air“ je již v testovacím režimu.

Nejedná se jen o bláhový sen, ale tento zásilkový systém zvaný „Prime Air“ je již v testovacím režimu. Vícemotorové robotické drony vyzvednou balík v zásilkovém depu Amazonu a doslova vyletí oknem a vznese se k oblakům. O pár minut později dron měkce přistane u vchodu zákazníka, zanechá balík a vrátí se na základnu zásilkového depa dobít energii.

Jeft Bezos řekl v pořadu 60.minut, že věří že se tato technologie bude komerčně využívat již tak za čtyří až pět let.

Tento plán kompletně změní americkou ekonomiku. Zásilkové služby jako FEDEX, UPS, a Americká Pošta se musí třást strachy s vidinou tohoto scénáře, jelikož pokud si Amazon.com může balíky doručovat sám užíváním armády robotických dronů, tak kdo potřebuje kamióny a pošťáky?

Také uvedl, že doručování balíků prostřednictvím dronů bude dost složité. Nejen, že musíte myslet na špatné počasí, elektrické vedení, vysoké stromy a další létající stroje, ale také fakt, že velké množství lidí  budou chtít  tyto drony chytit a nebo je zkoušet srazit dolů jen pro zábau.

Vzhledem k tomu, že Obamova administrativa již využívala drony k zastřelení živých cílů, tak s tohoto nápadu, aby jim kolem domu poletovaly drony, není americká veřejnost velmi nadšena nemluvě o tom, že jsou vybeveny kamerou a nahrávacím zařízením, tak kde vezmou jistotu, že je nebudou za okny špehovat potom co balíky doručí.

http://www.youtube.com/watch?v=nCOjnOLopuk

celý článek v angličtině na NaturalNews

zdroj : Naturalnews.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*