Alexander Tomský o falešné ideologii, zhoubném liberalismu a cestě do nikam

Alexander Tomský o falešné ideologii, zhoubném liberalismu a cestě do nikam

V Anglii je to katastrofa. Homosexuální ideologie je nadřazena většině. Začíná to i na Slovensku? Ten spor je o lidskou přirozenost. Na ČT24 pana Tomského již vyřadili. EU je utopický projekt . Evropa nás vydírá a dopadne špatně..

Volič Brexitu, politolog, ekonom, nakladel, překladatel a britský občan pan Alexander Tomský, který v Británii např. i učil na vysoké škole, byl hostem v pořadu Prostor X v divadle Jatka 78, kam jej pozval mladý moderátor Čestmír Strakatý, kterého ale vynechám, protože mi přišel příšerný, arogantní i s tou „moralistickou pravdou“ a pana Tomského téměř nenechal ani domluvit. Přesto slyšet naštěstí byl a řekl, že takto otevřeně by na ČT24 mluvit nemohl a již jej tam i vyřadili. Překvapen nejsem.„Svobodu mám ještě v soukromých médiích.“ „Veřejnoprávní média v celé Evropě jsou pod tlakem unionistické a politicky korektní ideologie.“

Obdivuji klid pana Tomského s jakým ustál chování mladého moderátora a v klidu argumentoval. Podle pana Tomského věří EU nadále ve svůj utopický projekt a on je proti unii v hluboké opozici. Pan Tomský promluvil o konfliktu elit a obyčejných lidí. „Konflikt mezi tou eurounijní politickou elitou, která je unionistická ve všech hlavních parlamentních stranách v Evropě a tou celou ideologickou nadstavbou té politické korektnosti, jestli ten konflikt není nevyhnutelný?“ Myslím, že je nevyhnutelný a pan Tomský předvídá konec EU jednoho dne. „Příští ekonomickou krizi možná EU nepřežije.“

„Ta unie dál věří ve svůj utopický projekt, na tu integraci Evropy a dál nám vnucuje myšlení toho takzvaného liberalismu, genderismu, nebo ekologismu.“ Po těchto slovech se mi vybavilo, jak se před pár dny vyjímečně, ale opravdu upřímně rozhněval můj jinak klidný slovenský bratranec Michal, který je 27 let dětským lékařem v Košicích, když si přečetl na hlavní stránce SME obhajobu pedofilů a že jsou prý výborní dětští učitelé. Na webu SME tomu věnovali články hned tři a na Slovensku to vyvolalo vcelku velké reakce. Přijde mi to neuvěřitelné a mnoha Slovákům také.

Tak hlavně, že teď mají tu ultra liberální paní prezidentku. A bude hůř? Nebude nakonec pedofilie tou nejlepší klasifikací jak se stát učitelem v mateřské školce? Zvrácené.

Pan Tomský dále řekl to, co řekl nedávno i pan Václav Klaus mladší, že dotace jsou zlo. „Já jsem se učil na univerzitě ekonomie, že všechny dotace jsou jed a s výjimkou vědy a umění nemají být.“ „Jsou špatné a na trhu škodí.“ No, když vidím a slyším např. pana Jana Hrušinského jak ohavně mluví o panu prezidentovi a lidi s jiným názorem považuje za lůzu, tak pochybuji i o těchto dotacích. Lidé, kteří chtějí Brexit jsou v Anglii zastrašováni, řekl také pan Tomský.

„Angličané hlasovali pro suverenitu, chtěli se vymanit z jurisdikce Evropského soudu, chtěli se vymanit z neustále pokračujících integračních a často nesmyslných principů a předpisů bruselské byrokracie, která má moc.“ „Ta ideologie EU je v tom, že věří na to a vybudovala si k tomu integrační plán, že politicky sjednotí evropské státy v jeden stát.“ Tak to je dost hrozná představa, když vidím, co se v jiných státech děje a Británii její již brzy nabitou suverenitu závidím.

Pan Tomský dále zmiňoval všechny ty nesmyslné instituce, různé dvory, charty zásad, komise a rady, kterými je unie zahlcena a ovládána. No například do Evropské rady před nedávnem předsedou zvolili pana bývalého belgického premiéra Charlese Michelse a prvního frankofonního liberála v čele Belgie, který svou liberálnost prokázal již v roce 2015, když dělal porotce v soutěži Mr.Gay Belgium 2015.

„Komise neustále představují ideologické zásady.“ „Menšiny, které chce EU ochraňovat, jsou často pofidérní, nesmyslné, neexistující, kterými se ovšem potlačují práva většiny.“ Napsal bych normální většiny, ale raději to neudělám. „Stále to běží a stále to přibývá.“ „Homosexualitu jsme normalizovali a to bylo špatně.“ „Proč to máme cpát lidem jako nějakou nadřazenou ideologii.“ „Je to falešné.“ „Ten spor je o lidskou přirozenost.“ „Naše civilizace chápe přirozenost vztahu muže a ženy, kteří mají děti a to nám funguje už 3000 let.“

„Anglie je totálně přelidněná.“ „Zoufale.“ V Anglii je to katastrofa.“ „EU jde cestou do Nikam!“

Věřím pane Tomský, že s novým panem premiérem Borisem Johnsonem bude Británie opět hrdou a suverénní zemí, která se nenechá vydírat nikdy a od nikoho.

Moc bych vám to přál. „Mluvit pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin.“ (G. Orwell)

(Alexander Tomský Foto: Twitter)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*