Alespoň Babiš trochu lidem naslouchá…

Alespoň Babiš trochu lidem naslouchá…

Jakkoliv bych si přál, aby Česko daleko kritičtěji vyhodnotilo naši 25 letou minulost včetně totálně naivního a chybného jednostranného přitakávání ke všemu, co Západ za tu dobu zplodil a ač jsem si často jako zakladatel Přátel Ruska v České republice připadal částečně jako součást novodobého disentu, vítám, že přece jenom alespoň v osobě Andreje Babiše je člověk, který normálně čte, normálně poslouchá a normálně vyhodnocuje věci. Alespoň ohledně Evropy a migrace věci rozhodně nešolichá.

Dnešní rozhovor s ním uveřejněný  v Mladé frontě Dnes pod názvem: Je to boj o přežití Evropy bych až z 80 % podepsal a resumé, že Německo migrační krizi podcenilo a nesmí nutit další státy EU, aby za ně problém řešily, protože Česko nikoho nepozvalo, by se mělo stát jednoduchým a srozumitelným pokynem pro jednání všech politiků při jednání s Bruselem či Berlínem, počínaje premiérem konče ministrem zahraničních věcí…

Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil

Tečka.

Nemá smysl rozebírat jednotlivosti  toho rozhovoru, ale za jednu obecnou poznámku to stojí. Po celé Evropě se množí nové neotřelé politické strany a hnutí, ať již pravicové či levicové a postupně vítězí, protože mají potřebu reflektovat to, co si lidé skutečně myslí. Jsou nadějí pro Evropu, že smetou současné elity.
V Česku je takovou stranou a navíc fakticky nejsilnější ANO.

Má mnoho kritiků – a to je normální.

Ale zároveň její předseda (na rozdíl od některých jejích viditelných členů) bez problému umí většinové a oprávněné nálady lidí správně vycítit a otevřeně prosazovat. Nemá strach a s gustem kritizuje tu Brusel, tu Berlín, tu přímo Mutti Merkel.

Takže na tom zase tak špatně nejsme.

 

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Alespoň Babiš trochu lidem naslouchá…

  • Každý průměrný občan doufám pochopil, že to co mluví jakýkoli politik je lepší hodit do záchodu a koukat se radši na to, co dělá. Plácat se naučí každý. U politika je ale důležité jen to co navrhuje za zákony a pro které zvedá pacičku, TO sledujte, ne nějaké rozhovory k ničemu.

  • Pane Jiří, i přes svůj věk (61) zůstáváte stále mladicky naivním jinochem. ANO je přeci jasná PAST na voliče. Ti mají hlasovat za necelé 2 roky. ANO je přetáhne politické mrtvole nazývané ČSSD, která stačila spáchat během pouhého roku několikanásobné seppuku. ANO láká všechny naivní na laciná slova, po kterých nebudou ale následovat žádné činy. Oligarcha (natož cizího státu) nikdy nebude hájit zájmy občanů ČR. Po volbách udělá veletoč. Chovat se bude podobně jako zubící se Sobotka. ČSSD má být nahrazeno ANO, vlk se nažere a koza zůstane celá. Tak, aby vše zůstalo při starém. A http://7.ly/Koller dále upřesňuje:
    Babiš přetáhne část, hlavně pravicových voličů a stane se proamerickým pravicovým hegemonem dříve, než dostatečné množství občanů pochopí geniální podvod zvaný ANO. Zde mohou sehrát důležitou roli jen vlastenecké strany, pokud jich ovšem s US podporou nevznikne padesát, aby se ve volbách navzájem vyrušily. Ostatně, jak vůbec mohli příčetní občané dát svoje hlasy ANO, které je hlavním reprezentantem US zájmů v naší zemi a dodnes mnozí dětinsky věří na hodného Babiše s kobližkami, kterému leží na srdci pouze jejich, potažmo české blaho. Matení občanů je typické pro ANO, kde vůdce pokrytecky říká to, co chce slyšet hloupý lid, zatímco všichni jeho podřízení dělají s jeho vědomím a na jeho rozkaz, pravý opak. Pan Chalupa vykládá do médií pitomosti o tom, že NATO dobude území Libye a tam umístí veškeré čekatele na azyl, aby ANO vypadalo, že se zasazuje proti ilegálům, ale ostatní, počínaje vrcholnou reprezentací (Zlatuška, Telička, Jourová, agromédia…) islamizaci Evropy i naší země všemožně podporují. Patrně si Chalupa nevšiml, že NATO neslouží k obraně občanů Evropy, ale pouze k prosazování US zájmů, tedy globálního ekonomického vlivu a k válce proti Rusku, aktuálně rovněž i Číně. Kdysi se tomu říkalo imperialismus – dnes šíření svobody, demokracie a lidských práv. Cílem je přeměna světa v kolonii ovládanou zájmovými skupinami z USA.
    p.s. Koller se opomněl zmínit ještě o Pelikánovi, tohle sluníčkové monstrum s plnovousem imáma, jehož nevl. brácha je muslim, má rovněž legitimaci ANO http://www.ivcrn.cz/ministr-spravedlnosti-neloajalni-se-svym-statem-bohuzel-pripad-ceske-republiky/

  • Že Babiš naslouchá občanům? O tom nepochybuji. Nejen naslouchá, ale šmíruje všemi dostupnými prostředky. To mu nestačí, tak zavádí nové. Pokud se vyjadřuje k něčemu, co není v jeho kompetenci, nic tím nezmění. Za kritiku imigrace či eurobyrokratů bych ho tak moc nechválil, mohl by udělat víc.

  • ok pane vyvydil timhle jste u me skoncil zastavat se tohodle zmrda je posledni kapka

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*