Ahoj, já jsem Viki, je mi 12 let a nesouhlasím s Babišem

Ahoj, já jsem Viki, je mi 12 let a nesouhlasím s Babišem

Ani nesouhlasím s prezidentem Zemanem, ani s Okamurou. Někteří moji kamarádi mají možnost už příští rok vhodit ten lístek do urny a já pořád ne!

Včerejší stávka studentů předčila mé očekávání. Někdo mi tu minule psal, že podceňuji naši mládež. Máte pravdu. Podcenila jsem všechny. I studenty! I učitele! I organizátory!

Bylo to mnohem bizarnější, než jsem si jen dokázala představit.

Nejsme malé děti! Křičelo se v devětaosmdesátém na Štěpána. Teprve teď jsem se dokázala vžít do jeho pocitů. A řeknu Vám, není to nic příjemného. Tehdy byli studenti zmanipulovaní, ale ne zas tolik, měli opravdové důvody stávkovat. A v tom ČKD na nádvoří opravdu nestály malé děti, ale dospělí dělníci.

Já bych tu dobu před devětaosmdesátým už zpátky nechtěla. Jsem ráda, že pan Štěpán a jemu podobní už jsou pryč, i když tu moc, vlastně tak nějak, předali dobrovolně. Dohodli to, protože okolo už padaly vlády a měnil se systém, viděli, že je konec.Je málo lidí, kteří by tu dobu nebo režim, chtěli vrátit. Už to ani není možné. Jsme jinde, všichni normální lidé to ví, vývoj nejde vrátit. Ani těch pár komunistů, co tu teď zůstalo, ten stav nechce vrátit. Je to ideově, politicky i lidsky nemožné. Myslíte si snad, že by třeba soudruh Vojtěch Filip, chtěl znárodňovat soukromé farmy, počítat býky a krávy na kusy a zakládat Jednotná zemědělská družstva, řečeno zjednodušeně. Proč by to dělal? Má své jisté ve sněmovně a nahrabáno dost. Těmhle lidem ta „demokracie“ náramně vyhovuje a těm, co už oficiálně nejsou soudruzi a hned po osmdesátémdevátém vylezli ze strany, nebo vlezli hned do jiné „demokratické“, těm to vyhovuje ještě víc. Pořád tu je ještě co rozkrádat a kde se přiživovat.

Ale abych se vrátila zpátky k úvodu. Já rozhodně mladé lidi nepodceňuji. Nakonec, já s nimi pracuji skoro celý život a mám je ráda. Ale tohle, to je opravdu k uzoufání. Neskutečné zmanipulování studentů, dokonce dětí, a absolutní nepochopení principů právě té demokracie, kterou si tak všichni chceme ponechat a na které nám záleží!

Dvanáctileté děti straší komunismem, vyslovují naučené povrchové soudy a říkají tomu názor?! Přijde Vám to normální? Jediný závěr, který z toho dělám, je tento:

Naše společnost má zaděláno na těžký průšvih! A je to naše ostuda! Všech! Nejen jedněch nebo druhých padesáti procent!

Skutečný bizár! Nemůžeme volit, ale názor máme naučený 🙂

Záznam TV Bizár:https://www.facebook.com/tvbizar/videos/220271011863421/?id=100001645534653

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=_NsayV-K7Rc
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Ahoj, já jsem Viki, je mi 12 let a nesouhlasím s Babišem

  • Duchovní otec této prasárny Kalousek už neví jak se opět dostat do vedoucí pozice a tak každý i podlý způsob, je mu dobrý a nezletilé děti politicky zneužije. Asi nezná a nechce znát školský zákon ,kdy toto jeho činění je zakázáno a ještě v době, kdy děti mají být ve škole. Co si to vůbec dovoluje vědomě blbnout mládež. Do školy žádná politika nepatří , tam se má učit. Kalousek by si měl přečíst školský zákon § 32 a 29, které jasně potvrzují, že Kalousek jedná i proti tomuto školskému zákonu. On se snad pasuje do pozice, že zákony pro něj neplatí . To dlouhé setrvání v politice už ho asi mentálně poznamenalo. Ovšem školský zákon by měli znát i ředitelé a učitelé škol a nebýt zastrašeni politickými individui, nátlakovými akcemi neziskovek a těch, kteří si myslí, že mají našlápnuto se dostat do práce snů do sněmovny.

  • Kalousek a jeho poskoci si vzpomněli na svá pionýrská léta, jak recitovali oslavné básničky na soudruha Lenina. Nacvičili s dětmi pásmo a dětičky recitovaly něco, o čem nic nevěděly. Strany, které neuznaly výsledky demokratických voleb, by se demokratickými neměly vůbec nazývat.
    To, že si občané v čele s prezidentem nepřejí, aby byla ČT nástrojem propagandy proti nim, není útok na ČT. Naopak, jde o snahu jí zachránit.

  • Příště Kalousek natočí plačící děti v porodnici a bude jejich pláč vydávat za nesouhlas s Babišem, Zemanem a Okamurou?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*