Afričtí migranti hrozili, že zabijí posádku italského nákladního plavidla, která je zachránila

Afričtí migranti hrozili, že zabijí posádku italského nákladního plavidla, která je zachránila

Afričtí migranti hrozili, že zabijí posádku italského nákladního plavidla, která je zachránila, protože chtěli cestovat do ráje sociálních dávek v Evropě a nechtěli být vráceni do libyjského zadržovacího střediska.    

„Italská pobřežní hlídka vyzvedla přistěhovalce poté, co slyšela volání o pomoc z lodi. Byli odvezeni do Itálie, kde budou vzbouřenci vyslýcháni kvůli incidentu policií,“ píše London Times.      

„Vzpoura na lodi Vos Thalassa znamenala eskalaci problémů ve Středomoří poté, co nová italská vláda odmítla přístup migrantům vyzvednutým charterovými čluny a předala tuto povinnost libyjské pobřežní hlídce.“Očekávajíc, že budou převezeni do evropských sociálních rájů a budou jim poskytnuty bezplatné výhody a ubytování, migranti se pokoušeli provést vzpouru tím, že hrozili, že zabijí posádku, protože jim bylo řečeno, že budou posláni zpět do Libye.

Skutečnost, že migranti hrozí, že zabijí lidi, kteří je zachránili, dokazuje, že celý proces není vůbec záchranný, ale je to taxi služba ze severní Afriky do Evropy.

Fabrice Leggeri, šéf hraniční agentury Evropské unie Frontex, dříve zaútočil na charitativní organizace zachraňující migranty z pobřeží Libye, některé jen pouhých 10 kilometrů od pobřeží, protože motivovaly pašeráky lidí a ohrožovaly tím životy.

Jak již bylo dříve uvedeno, přistěhovalci, které Itálie odmítla a které následně přijala nová socialistická vláda Španělska, přišli do Alicante. Byli okamžitě dopraveni do centra města, kde studenti, kteří zaplatili za ubytování, byli vykopnuti, aby udělali místo pro nově příchozí.

 

(Ilustrační obrázek Foto: REUTERS)
Reklama

Místo pro Vaší reklamu
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Afričtí migranti hrozili, že zabijí posádku italského nákladního plavidla, která je zachránila

  • To co si dovolili tito migranti to už je vrchol. Okamžitě hnát svinským krokem t.zn. vypudit je ze všech evropských přístavů a nikoho nepřijímat. Dokud je sluníčkáři vítají a nabízejí pomoc tak budou neustále se pokoušet o překročení hranic Když se rozkřikne, že Evropa nepřijímá tak jezdit nebudou. A dovozové neziskovky migrantů by okamžitě měly ukončit svou protinárodní činnost a být postaveny před soud..

  • Luza, ktera se cpe do Evropy chtela zabit sve zachrance! Podle narodnosti jsou to ekonomicti paraziti ze statu kde zadna valka neni a tesi se diky pitomosti nasich politiku, ze budou na Evropanech parazitovat.
    Je jedina obrana Evropy – vsechny, kdo se sem cpou okamzite odmitnout a odsunout. Zejmena ty bez dokladu. Zmenit azylovy zakon tak, aby chranil jenom skutecne ohrozene na zivote, jako to bylo drive. Pozustavajici v Evrope prezkoumat, zda azyl je opravneny, kdyz ne, jako i ostatni odsunout. Neudelame-li to, budeme brzy celit obcanske valce s migranty a masakrum v Evrope. Lide si multikulti propagaci uz nenechaji libit. Casem se dostanou migranti ke zbranim (za penize Evropanu z podpory, z drogovych a jinych kseftu) a zacnou nas terorizovat a zabijet.
    Lode, ktere je prevazeji konfiskovat a prodavat, organizace, ktere je sem pasuji trestne stihat. Vyda-li se nekdo na clunu v ocekavani, ze ho nejaka lod zachrani je to jeho problem, kdyz tam zadna lod nebude.
    Tem, kteri zde jsou je treba vytvorit takove podminky, aby jeste radi odesli domu! Prestat africke kolonie Evropy a USA vyssavat, zacit jim pomahat tam u nich, aby jim lide nemuseli utikat pryc. Pravo na usazeni v Evrope existuje jenom v hlavach mutikulti silencu, kterych je malinka mensina, ackoliv oni toto organizuji a podporuji v mediich a politice. Zadne takove pravo neexistuje!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*