Africký uprchlík ve Švédsku vraždil a znásilňoval, ale multikulturní media se to snaží utajit!

Africký uprchlík ve Švédsku vraždil a znásilňoval, ale multikulturní media se to snaží utajit!

Proč neziskové organizace a vedení EU prosazuji politicky korektní media a chtějí trestat každého, kdo bude psát pravdu o národnosti pachatele a oběti?

Tento příklad ze Švédska ukazuje realitu této multikulturní cenzury. Již o tom případu rozsáhle informuji alternativní weby v mnoha zemích.

Co se přesně stalo? Podle oficiálních multikulturně tolerantních medií prostě mladý člověk znásilnil mladou holku a zavraždil jiného mladíka. No a jaká je pravda?Pravdou je, že africký uprchlík brutálně znásilnil mladou Švédku a zavraždil mladého Švéda, který se mu pokusil v znásilnění dívky zabránit. Už se těšíte, až se tohle bude dít u nás? 🙁

Africký muslimský uprchlík, který vraždil a znásilňoval. Jmenuje se příznačně:  Abubaker Mohamed

Mimochodem africký imigrant zavraždil mladíka jménem Tommie Lindh, který byl aktivním nacionalistou a bojoval za obranu Švédska před multikulturními aktivisty.

Ani jeden z multikulturních aktivistů se dívky nezastal. Protože všechny české parlamentní politické strany (s vyjímkou SPD) nedělají nic proti snaze EU a neziskovek vnutit nám sem právě tyto africké uprchlíky/imigranty, tak je jen otázkou času, kdy se budou takové brutální znásilnění mladých dívek a vraždy mladých Čechů dít i u nás.

Bohužel když je to většině obyvatel České republiky jedno a volí politiky, kteří to dovolí, nebo nechodí k volbám vůbec, tak  …

O tom, jak brutálně se chovají afričtí a muslimští uprchlíci v Evropě si přečtěte ze:

Německá policistka volá o pomoc

O tom, jak vedení EU a neziskovek programově podporují masovou migraci Afričanů a muslimů do Evropy si můžete přečíst zde:

Súmrak európskej civilizácie – Barbari sa zmocňujú Európy

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

No, príma! Vysílá CNN Prima!

No, príma! Vysílá CNN Prima!

Skutečně jásám. Jsme plně uspokojen. Reklama loading... Loading... Reklama Tweet Podobné článkyStoupenci pražské kavárny by…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*