Africký uprchlík ve Švédsku vraždil a znásilňoval, ale multikulturní media se to snaží utajit!

Africký uprchlík ve Švédsku vraždil a znásilňoval, ale multikulturní media se to snaží utajit!

Proč neziskové organizace a vedení EU prosazuji politicky korektní media a chtějí trestat každého, kdo bude psát pravdu o národnosti pachatele a oběti?

Tento příklad ze Švédska ukazuje realitu této multikulturní cenzury. Již o tom případu rozsáhle informuji alternativní weby v mnoha zemích.

Co se přesně stalo? Podle oficiálních multikulturně tolerantních medií prostě mladý člověk znásilnil mladou holku a zavraždil jiného mladíka. No a jaká je pravda?Pravdou je, že africký uprchlík brutálně znásilnil mladou Švédku a zavraždil mladého Švéda, který se mu pokusil v znásilnění dívky zabránit. Už se těšíte, až se tohle bude dít u nás? 🙁

Africký muslimský uprchlík, který vraždil a znásilňoval. Jmenuje se příznačně:  Abubaker Mohamed

Mimochodem africký imigrant zavraždil mladíka jménem Tommie Lindh, který byl aktivním nacionalistou a bojoval za obranu Švédska před multikulturními aktivisty.

Ani jeden z multikulturních aktivistů se dívky nezastal. Protože všechny české parlamentní politické strany (s vyjímkou SPD) nedělají nic proti snaze EU a neziskovek vnutit nám sem právě tyto africké uprchlíky/imigranty, tak je jen otázkou času, kdy se budou takové brutální znásilnění mladých dívek a vraždy mladých Čechů dít i u nás.

Bohužel když je to většině obyvatel České republiky jedno a volí politiky, kteří to dovolí, nebo nechodí k volbám vůbec, tak  …

O tom, jak brutálně se chovají afričtí a muslimští uprchlíci v Evropě si přečtěte ze:

Německá policistka volá o pomoc

O tom, jak vedení EU a neziskovek programově podporují masovou migraci Afričanů a muslimů do Evropy si můžete přečíst zde:

Súmrak európskej civilizácie – Barbari sa zmocňujú Európy

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*