Afghánští migranti oplatili pohostinnost švédské dívky brutálním znásilněním

Afghánští migranti oplatili pohostinnost švédské dívky brutálním znásilněním

16letá dívka z Lommy pozvala do svého domova dva afghánské „dětské“ uprchlíky, zatímco její rodiče byli na nákupu. Po chvíli dívka poslala svým rodičům panickou SMS, ale když se vrátili domů, byla už brutálně znásilněna. Dva Afghánci dostali minimální tresty a soudce odmítl jejich deportaci, informoval list Fria Tider.   

„Pojďte domů. Rychle. Předtím, než mě znásilní!!! Myslím to vážně.“ Pospěšte si!!! Mám mdlobu!“ Napsala dívka.V polovině července 2017 dívka chatovala s tzv. dětským uprchlíkem z Afghánistánu prostřednictvím svého kamaráda a souhlasila s tím, že ho a dalšího uprchlíka pustí k sobě domů, když budou její rodiče nakupovat.

Jakmile dorazili, dívku sexuálně napadli. Během útoku se 16leté dívce podařilo jednoho z nich odkopnout, ale druhý ji přidržel na posteli, roztrhal jí oblečení a znásilnil jí.

„Přišel jsem tě jen vyšuk…“ citovala dívka u soudu afghánského uprchlíka. Později večer jí jeden z Afghánců poslal SMS, ve které se „omlouval“ za její zneužití.

Dívka měla po celém těle modřiny a otoky. Uprchlíci byli odsouzeni okresním soudem v Lundu. Jeden byl odsouzen za znásilnění na dva měsíce a druhý dostal za sexuální nátlak 60 hodin v zadržovacím zařízení pro mladistvé.

Útočníci tvrdili, že mají 16 a 17 let, což soudce ve svém rozsudku použil, přestože Migrační rada z 25. srpna 2017 dospěla k závěru, že je dospělý muž.

Foto: Friatider.se/Švédská policie
Reklama

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*