Afghánský migrant pobodal těhotnou ženu v německé nemocnici, její nenarozené dítě zemřelo

Afghánský migrant pobodal těhotnou ženu v německé nemocnici, její nenarozené dítě zemřelo

Afghánský žadatel o azyl provedl děsivý útok na těhotnou polskou ženu, kterou opakovaně pobodal v německé nemocnici. Muž byl zadržen policií, ale jeho oběť přišla o své nenarozené dítě.

Ke zběsilému útoku došlo v pátek ve městě Bad Kreuznach, poblíž města Mainz, kde ležela v nemocnici 25letá polská občanka.Útočník byl zadržen policií na místní vlakové stanici poté, co utekl ze scény. Policie uvedla, že muž přišel navštívit oběť v nemocnici a později jí pobodal při tom, co označili jako „násilný argument“ mezi párem. Jeho motivace k útoku zůstává nejasná.

Poté co utrpěla na životě ohrožující zranění, oběť přispěchala na pohotovost, ale lékařům se již nepodařilo zachránit nenarozené dítě. Žena je nyní ve stabilním stavu.

Útočník byl obviněn z vraždy, útoku za použití násilí a nezákonného ukončení těhotenství. Zůstává nadále ve vazbě.

Začátkem loňského roku jiný afghánský migrant zaplnil titulky německých novin poté, co byl odsouzen za vraždu staršího muže, v jehož domě pracoval. Podle německých státních zástupců útočník vrazil nůž do krku oběti a zabil ho ve spánku. Poté ukradl jeho vozidlo a uprchl ze scény.

Zločiny do nichž jsou zapojeni cizinci se staly v německou rostoucím zdrojem napětí po přílivu žadatelů o azyl a ekonomických migrantů od roku 2015.

V návaznosti na reakci veřejnosti, německá vláda přijala řadu pravidel, která mají urychlit deportace neúspěšných žadatelů o azyl a odsouzených zločinců. V některých případech se však deportace cizinců ukázaly být náročným úkolem.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*