Afghánský migrant odsouzen na pouhé dva roky za sexuální zneužívání pětileté dívky

Afghánský migrant odsouzen na pouhé dva roky za sexuální zneužívání pětileté dívky

Soud ve Francii odsoudil migranta z Afghánistánu ve věku 27 let na pouhé dva roky vězení poté, co byl shledán vinným ze sexuálního zneužívání pětileté dívky.Během soudního řízení, Ayub Miakhel popřel sexuální napadení dítěte z noci 28. dubna 2018 ve francouzské obci Avranches. Navzdory jeho námitkám, důkazy předložené k trestnímu stíhání byly dostačující k tomu, aby ho soudce shledal vinným se sexuálního napadení, informuje deník Ouest France.

K útoku došlo v rezidenci Afghánce, kde tehdy žili on a tři další migranti – dva afghánští a jeden súdánský státní příslušník. Matka dítěte spala na podlaze bytu, a když se probudila, našla svou pětiletou dceru v posteli s odsouzeným Afgháncem.

Dívka poté řekla své matce, že se jí muž nevhodně dotýkal a pokoušel se jí přimět dotýkat se jeho genitálií. Matka to poté sdělila sousedům, kteří kontaktovali policii. Krátce nato byl pachatel zatčen.

Když policie vyslechla oběť, řekla jim, že se muž dotýkal jejího spodního prádla a pak ji řekl, aby se dotýkala jeho „tvrdé klobásy“.

Tyto informace se objevily poté, co byl britský soud minulý týden svědkem případu, kdy byla dvanáctiletá dívka „předávána jako kus masa“ skupinou mužů ze Středního východu, jež ji prodávali na sex.

Prokurátoři tvrdí, že mladá dívka byla znásilňována opakovaně, byla nucena provádět sexuální praktiky na hřbitově a skupina dravců ze Středního východu ji fyzicky a emocionálně zneužívala, když odmítala jejich sexuální praktiky.

Minulý měsíc se čtyři migranti z Eritreje vystřídali a brutálně znásilnili třináctiletou švédskou dívku na veřejných toaletách ve městě Hallsberg. Jeden z migrantů si celý útok natočil.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise a komisařka pro evropské hodnoty ​​a transparentnost, Reklama loading... Loading...…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*