Afghánský, irácký a íránský žadatel o azyl zatčeni za hromadné znásilnění čtrnáctileté německé dívky

Afghánský, irácký a íránský žadatel o azyl zatčeni za hromadné znásilnění čtrnáctileté německé dívky

Policie v německém Ulmu zatkla na Halloween tři žadatele o azyl za znásilnění čtrnáctileté dívky.  

Tři žadatelé o azyl z Afghánistánu, Iráku a Íránu ve věku 15, 16 a 26 let jsou vazbě a jedná se o tři z pěti podezřelých. Vyšetřovatelé tvrdí, že do hromadného znásilnění mohlo být zapojeno ještě více lidí, informují noviny Münchner Merkur.Vyšetřovatelé tvrdí, že německá dívka se setkala s jedním z podezřelých o Halloweenské noci a souhlasila, že se připojí k němu a jeho skupině. Jakmile dorazili do domu jednoho ze žadatelů o azyl, muži dívku znásilnili. Toxikologická vyšetření později odhalila v její krvi drogy a vyšetřovatelé naznačují, že podezřelí ji mohli před útokem zdrogovat.

Policie zpočátku zatkla všech pět žadatelů o azyl ve věku 14 až 26 let, ale dva podezřelé ve věku 14 a 24 let propustila.

Starosta města Gunter Czisch reagoval vyjádřil na Twitteru kritiku a uvedl: „Zajímalo by mě, co dělala 14letá dívka v Ulmu v noci? Rodiče mají povinnost zajistit, aby nezletilá dívka nechodila po městě sama. Říkám to tak jasně, protože pokud chceme těmto případům zabránit, musíme převzít odpovědnost.“

Starosta poté své výroky poopravil, když byl obviněn, že z útoku viní oběť a uvedl: „Je mi velmi líto, že moje původní prohlášení bylo zavádějící. Dívka samozřejmě nenese žádnou vinu. Vina za tento čin leží výhradně a jasně na údajných pachatelích.“

K tomuto případu došlo těsně rok poté, co bylo ve městě Freiburg zatčeno sedm syrských žadatelů o azyl obviněných za znásilnění 18leté ženy. Počáteční informace uváděly, že byla znásilňována až 15 muži po dobu až čtyř hodin.

Itálie také zaznamenala podobné případy, včetně případu, kdy zdrogování šestnáctileté dívky, která byla tehdy znásilněna, vedlo k jejímu předávkování a následné smrti. Podezřelí v tomto případě byli označeni za africké a arabské přistěhovalce.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*