Afghánistán, Irák, Libye a Sýrie- která země je další pro agendu NWO?

Afghánistán, Irák, Libye a Sýrie- která země je další pro agendu NWO?

Válka proti terorismu je podvod. Je založena na falešných předpokladech a propagaci těmi, kdo tvrdí, že proti němu bojují. Takzvaný „islámský stát“ je plně financován a podporován západní vojenskou aliancí a americkými spojenci v Perském zálivu. Naštěstí, čím dál více lidí se začíná probouzet do této reality a uznává, že masivní propagandistická kampaň, která v současné době probíhá, má za cíl přesvědčit veřejnost, aby věřila a bála se „teroristického“ nepřítele. Jak bývalý britský ministr zahraničí Robin Cook vysvětluje, tato taktika má za úkol „přesvědčit televizní diváky, přijmout jednotnou mezinárodní vedoucí pozici k válce proti terorismu. Země, která stojí za touto propagandou jsou Spojené státy.“

Pokud se nad tím zamyslíme, důsledky jsou zcela jasné: Západní vojenská aliance vyrábí a udržuje (několika různými způsoby), tuto válku proti terorismu, přičemž zároveň prohlašuje, že bojuje za naši svobodu tím, že jde po takzvaných teroristech. 11. září bylo zlomovým bodem, a průzkumy veřejného mínění ukazují, že téměř polovina (ne-li více) Američanů věří, že za 11. září byl někdo zevnitř, aby ospravedlnil infiltraci na Střední východ. Od chvíle toho dne přišlo o život bezpočet nevinných lidí v boji proti něčemu, co jejich vlastní země i nadále podporuje.

„Máme co dočinění se zločineckým počinem na globální úrovni… Globální válka proti terorismu je výmysl, velká lež a zločinem proti lidskosti.“ – Dr. Michel Chossudovsky, kanadský ekonom a emeritní profesor ekonomie na University of Ottawa. zdroj,zdroj

 

Kdo je další na řadě?

 

Výše uvedené prohlášení bylo učiněno na mezinárodní konferenci o Novém světovém řádu, a odráží problém, který nadále poutá pozornost intelektuálů a dalších vlivných lidí na celém světě. Jednoduše řečeno, „tajnůstkářská“ skupina elitářů převzala kontrolu nad planetou, a pokračuje v infiltrování a rozpoutávání pekla v suverénních zemích, aby vytvořila Nový světový řád. To je přesně to, před čím varoval bývalý americký prezident Eisenhower, že se musíme chránit před rostoucím a neoprávněným vlivem vojensko-průmyslového komplexu, a také když uvedl, že „potenciál pro katastrofální vzestup nemístné moci existuje a bude přetrvávat.“

Tato síla prakticky převzala Střední východ a v průběhu let se stále více lidí ptá, zda byl v těchto zemích nutný násilný zásah. Vzhledem k tomu, že vojenská invaze do těchto zemí byla založena na falešných předpokladech, zřejmá odpověď je, že nebyl. Tato síla zcela ovládá Spojené státy a přidružené politické systémy.

„Existuje stínová vláda s vlastním letectvem, námořnictvem, s jejich vlastním finančním mechanismem a schopností plnit své vlastní představy o národních zájmech, osvobozena od všech kontrol a srovnávání, a osvobozena od samotného zákona.“- Senátor Daniel K. Inouye zdroj

Nedávno publikovaný email patřící Hillary Clintonové potvrdil tuto rozšířenou duplicitu a odhalil, že invaze do Libye nebyla o ochraně lidí před diktátorem ale o získání peněz, moci a ropy a v zamezení africké ekonomické suverenitě.

Před rokem 2011, Libye měla ekonomickou nezávislost, s její vlastí zásobou vody, potravinami, ropou a financemi- dokonce i svou vlastí státem kontrolovanou bankou.

Takže, kdo je další na řadě? Podle vysloužilého čtyřhvězdičkového generála Wesley Clarka by to mohl být Írán. Níže ve videu je to, co uvedl v rozhovoru pro Democracy Now téměř před 10 lety.

 

Írán?

 

Po celá léta, západní média přiživovala obavy o íránském jaderném programu, aby vytvořila atmosféru strachu u veřejnosti, a soudě podle slov Wesley Clarka, Írán může být příštím vojenským cílem. Aby se tak stalo, konflikty, jako ty v Afghánistánu, Iráku a Sýrii se budou muset objevit v Íránu. A my nyní vidíme, že se to už děje.

Spojené státy i nadále démonizují Írán v médiích a ukládají proti zemi další sankce, nepochybně ve snaze pokřivit pověst země v očích západní veřejnosti. To učiní infiltraci do země mnohem snazší ospravedlnit, a zdá se, že plány jsou již v provozu. Podle Michela Chossudovského z University of Ottawa citovaného níže:

Lidstvo je na nebezpečné křižovatce. Válečné přípravy k útoku na Írán jsou v „pokročilém stavu připravenosti“. Hi-tech zbraňové systémy včetně jaderných hlavic jsou plně připraveny.

 

Toto vojenské dobrodružství je v Pentagonu na rýsovacím prkně od poloviny roku 1990. Nejdříve Irák a poté Írán, podle odtajněných dokumentů 1995 US Central Command.

 

Eskalace je součástí vojenského programu. Zatímco Írán, je dalším cílem společně se Sýrií a Libanonem, toto strategické vojenské nasazení ohrožuje i Severní Koreu, Čínu a Rusko.

 

Všechny tyto aktivity a celá agenda Nového světového řádu, spoléhají na stát se zesílenou národní bezpečností- stát, který neustále potřebuje opatření pro národní obranu, které mají být nejen zachovány, ale čím dál vyšší. Bez světa ve válce, bez „teroristických hrozeb“, které tyto síly samy vytvářejí, by se tato agenda nemohla pohnout kupředu.

Americká média, která jsou nepopiratelně řízena zpravodajskými službami a korporátními agendami, budují politický konsensus pro válku, protože to dělali v minulosti, a pokračují v tom až do dnešního dne, podávají falešné informace a propagandu pro masy. Novináři světové třídy jsou již toho součástí (a zde jsou tři velké příklady).

Síla, která řídí Západ, se jasně připravuje na další scénář na převzetí. Základny Spojených států v současné době působí po celém světě, v dobré pozici k invazi kdekoliv, kde se jen zaměří. Tyto síly budou i nadále vyrábět krize s cílem vytvořit globální atmosféru strachu, aby lidé s větší pravděpodobností souhlasili s jejich navrhovaným „řešením“. To je přesně to, jak se Nový světový řád posouvá vpřed- prostřednictvím „legitimovaného násilí“ a „odůvodněného“ zabíjení. A prvním krokem k jejich zastavení je uvědomění.

„Co se týče Íránu, to, co se odehrává je plná legitimizace války ve jménu iluzivního pojmu globální bezpečnosti.“- Prof Michel Chossudovsky

 

(CE/ svobodnenoviny.eu / ilustrační obrázek Foto: Infowars.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Afghánistán, Irák, Libye a Sýrie- která země je další pro agendu NWO?

  • USA nemají spojence. Státy dělí na poslušné, jako jsme například my a neposlušné. Ty neposlušné dělí na disponující zbraněmi hromadného ničení, které jsou schopny zasáhnout USA – ty jen kritizují ale netroufnou si je bombardovat a ty, kteří tuto sílu nemají – ty pak donutí k poslušnosti bombami. Špinavá hra USA se dotýká celého světa. Všem škodí. Jen se o tom nesmí mluvit. Raději nás budou strašit Ruskem, které není zdaleka tak nebezpečné a zrádné jako USA.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*