Absurdní: Roušky v irských nočních klubech povinné, ale ne, když se pije nebo tančí

Absurdní: Roušky v irských nočních klubech povinné, ale ne, když se pije nebo tančí

Lidem v Irsku bylo v poslední absurdní aktualizaci pravidel nařízeno, že budou muset nosit  roušky v nočních klubech, ale ne když jedí, pijí a tančí.

Počkat, cože?

Irská vláda zrušila plány na úplné zrušení omezení poté, co média vyvolala obavy z „prudkého nárůstu“ případů COVID (způsobeného, jak přiznává agentura Reuters, hromadným testováním poté, co se děti vrátily do školy).Podle nových pravidel budou moci lidé vstupovat do nočních klubů po předložení dokladu o očkování, nikoli však negativních testů na COVID (navzdory tomu, že očkovaní mohou virus přenést).

London Evening Standard píše: „Lidé chodící do nočních klubů budou muset nosit obličejové roušky s výjimkou jídla, pití a tance, řekl Taoiseach Micheal Martin.“

Očividně se COVID rozhodne nakazit lidi jen tehdy, když vcházejí do objektu, jdou na záchod nebo si povídají se svými přáteli.

Když vidí desítky upocených lidí v super těsné blízkosti, jak spolu tančí, tak se jim vyhýbá.

To se týká i jídla a pití, což COVID lidem zjevně umožňuje, aniž by se obtěžoval s jejich infikováním.

„Dozvěděli jsme se například, že můžete tančit v nočních klubech, ale nemůžete jít do baru na skleničku, je to velmi matoucí. Asi by se dalo tancovat na baru,“ zavtipkovala spolupředsedkyně sociálních demokratů Catherine Murphyová.

„To je k smíchu. To nemůže být o zdraví,“ komentoval další respondent.

Navzdory naprosté hlouposti pravidel očekávejte, že většina z nich je bude dodržovat, vzhledem k tomu, že už byli vycvičeni nosit roušky na procházku od dveří restaurace ke svému stolu.

Maskovaní podivíni se mezitím dál pokoušejí nařídit, aby se k jejich kultu připojili všichni, a to nátlakem na britskou vládu, aby znovu zavedla restrikce.

17. července, kdy byly povinné roušky zavedeny a platily po celý rok, Spojené království zaznamenalo 54 183 případů COVIDu.

To byl nejvyšší počet případů zaznamenaných za celý rok s výjimkou několika dní v lednu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*