Aaron Alexis tvrdil, že na něj útočili mikrovlnnou zbraní

Aaron Alexis tvrdil, že na něj útočili mikrovlnnou zbraní

alex

Pondělní střelba v Navy Yard ve Washingtonu, při které kontraktor Aaron Alexis zavraždil 12 lidí, opět obsahuje velice zajímavé paralely a velice podezřelé okolnosti.Stejně jako u předchozích střeleb v Auroře (zde a zde), kterou provedl vědec James Holmes, a v Sandy Hook, kterou zase školák Adam Lanza, se v prvních zprávách objevovaly informace o dvou nebo třech střelcích. Je už více než jasné, že se tento bod nějakým způsobem stává novým trendem a obohacením dokonalých příběhů.

Nejvíce mě ale zarazily tyto první fotografie z místa. Na to, že daný muž měl být střelen do spánku, zde není krev a uniformovaní činitelé stojí bokem a neposkytují první pomoc. Jako na zavolanou se navíc v pozadí natahuje žlutá páska pro místo činu.

BUSVEjRIMAEvc6Y

BUSTa3kIEAAg_hP

I když první dvě fotografie neříkají nic, světová média jsou plná podivných zpráv o údajném pachateli Aaronu Alexisi. Kontraktor Námořnictva Alexis měl tajnou prověrku i přes fakt, že v roce zatčen v Seattlu kvůli výbuchu vzteku a střelbě na pneumatiky a přes psychiatrickou léčbu. Do záhady také přispívá jeho nedávný incident ve Rhode Islandu.

Alexis před šesti týdny zavolal do hotelu ve Rhode Islandu polici, trpěl vážnými halucinacemi, tvrdil, že slyšel jak k němu přes přes zeď, strop a podlahu promlouvají hlasy, a že ho sledují tři lidé a posílají do jeho těla vibrace z mikrovlnné zbraně.

Když 7.srpna přijel v 6 ráno policisté na místo, řekl jim, že se musel přestěhovat do tří různých hotelů, aby mikrovlnné vibrace ustály a tvrdil, že jej sledují neidentifikovaní lidé, se kterými se pohádal na letišti – 2 černí muži a černá žena. Alexis tehdy tvrdil, že se mu tito lidé snaží ublížit. (zdroj)

newport1

Zpráva o policejním výjezdu ze 7.srpna 2013. Aaron Alexis tvrdil, že na něj útočí mikrovlnná zbraň.

Podle dalších zpráv Alexis trpěl schizofrenií od svých 20ti let a hlavně poté, co zachraňoval oběti útoků z 11.září 2001. Další zprávy zase tvrdí, že byl alkoholik, léčil se na schizofrenii a úzkost a hrál videohry. Jeho podivné srpnové chování nikdo ale nevysvětlil. James Holmes také tvrdil, že byl naprogramován zabíjet. Ať už to bylo jakkoliv, sám pachatel už nic neřekne. Byl zlikvidován v jídelně budovy Námořnictva.

zdroj : wertyzreport.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*