A ty atentáty spáchali migranti, prchající před teroristy z Daéš, Al-kaidy a Boco Haram ..

A ty atentáty spáchali migranti, prchající před teroristy z Daéš, Al-kaidy a Boco Haram ..

Tak tento titulek jsem si vypůjčil z článku pana Karla Ábelovského Informátor a to doslova, i schlupama metodou Ctrl+C, Ctrl+V. Tak mě zaujal. Je to uhelný kámen manipulace, protože jde o krvavé atentáty v Paříži v r. 2015. .

Samozřejmě, že jádrem těch atentátníků byli usedlíci a dokonce, podle zákona, to byli Francouzi. Jenomže to, že někdo nosí francouzský, britský, nizozemský, německý, švédský či jiný pas, vůbec neznamená, že to jsou příslušníci oněch národů.

A že s nimi sdílejí všechny hodnoty, těmto národům vlastní. Kdepak, ani náhodou. Jsou to kukaččí vejce, která se do těchto národů a států dostala a tam se nechávají „adoptivními rodiči“ krmit tak, aby jim následně zakroutili krkem.

Ilustrační obrázek Foto: Mitchell/Getty Images
Ilustrační obrázek Foto: Mitchell/Getty Images

A všichni mají jedno společné znaménko. Jsou to muslimové. To není nic proti jejich víře, to je identifikace útočníků.

Když před tisícem roků dobývala papežova vojska Svatou zemi, páchala ještě větší zvěrstva (http://www.mzone.cz/clanek/krvave-zverstva-svate-valky-krizaci-nesetrili-nic-a-nikoho) než muslimové v Evropě nyní.

To ovšem byl středověk, mravy tehdy byly podivné a násilné a nemůžeme tehdejší poměry aplikovat na současnost. Ale, já si myslím, že muslimové přesně toto chtějí. Samozřejmě, jejich pravidelná vojska nestojí moc za řeč a Vídeň by si dnes obléhat asi netroufli.

Tak proč nevyrazit do Evropy po svých, beze zbraně a zabít dvě mouchy jednou ranou:

  • Jednak získat daleko lepší materiální zaopatření. Bydlení, stravu, oblečení. Daleko lepší, než si kdy mohli vysnít a já mám silné podezření, že i mnohý český sociální případ by takové komfortní zaopatření uvítal.
  • A za druhé, i když možná jen podvědomě, posilovat muslimskou komunitu usazenou v Evropě až k nenásilnému převzetí moci.
    Jistě, nám to zatím vůbec nehrozí. Ale co když za příštích několik desítek let muslimská komunita natolik zesílí, že bude schopna efektivně prosazovat své požadavky?
    Toho se nikdo nebojí.

Shrnu to. Hlavní nebezpečí imigrace není ani tak v terorismu, jako v posilování muslimského vlivu na evropskou politiku. Já bych neměl absolutně žádný problém s přijetím 2.000 – 3.000 prověřených muslimských uprchlíků, kdybych měl jistotu, že se nepomnoží.

To ovšem nikdo a nikdy nemůže zaručit. Před pár měsíci jsem zde uveřejnil zjednodušený model nárůstu muslimské populace v průběhu jedné jediné generace. Nechci to teď hledat, ale ten nárůst byl významný a v následující generaci by byl ještě významnější.

A proto bych raději měsíčně dával pár set korun na ochranu, než abych sledoval ten plíživý vývoj. Ale efektivní ochrana v podstatě neexistuje. Jsme zajatci falešné humanity, která nás jednou zahubí.

 

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*