Prostě Baracku Husseine, zameť si před vlastním prahem. USA jsou  nejrozvrácenější zemí Západu. Protirasistické  bouře, které vzplanuly v 37 městech USA po zastřelení  onoho černošského mladíka ukázaly, že  rozdíly mezi čenými a bílými v USA,  táhnoucí se celými dějinami USA se po 6 letech Tvé vlády coby černošského prezidenta  vygradovaly  do takové úrovně, že zřejmě v opakovaných sériích budou  jen narůstat. Jsem si téměř  jist, že máš na tom Ty osobně podíl. Všichni černoši i liberální běloši byli přesvědčeni, že přivedeš změnu a vyrovnáš rozdíly. Ovšem, ony se jen prohloubily a všem zůstává před očima vidina už jen černý tunel bez světélka na jeho konci.  A to už, Baracku Husseine, nemluvím o systémově doslova destrukčním modelu demokracie Tvé země, v němž  existují dva nesmiřitelné politické i hodnotové proudy, republikánů a demokratů, kteří nejsou schopni se dohodnout ani na základních dílčích otázkách rozpočtu.

Foto: EPA/OLIVIER DOULOERY / POOL
Foto: EPA/OLIVIER DOULOERY / POOL

Politický systém USA jednou USA zahubí.

Baracku Husseine, ve své zemi už neznamenáš nic. A máš tu drzost zemi, kde 82 % stojí za svým prezidentem a Tebe – věř mi – upřímně a odůvodněně nenávidí – vyhrožovat ?

Chováš se jako tříleté dítě.

Co změnilo embargo na Kubu, které trvá tuším 70 let?

NIC.

Co změnily sankce proti Iránu?

NIC.

Teď jen Irán potřebuješ k boji proti Tebou dříve  podporované bojovníky Isláského státu.

Ty už dávno nebudeš prezidentem a řekl bych, že Amerika bude ještě rozvrácenější než dnes, má- li tam magory typu Mc Caina a Rusko bude v naprosté pohodě žít.


Vytvořil jsi problém Ukrajiny…

Bohudík na rozdíl od Tebe, ten Putin má větší míru odpovědnosti než Ty a nenechá se zatáhnout do válečného kolotoče.

On má čas. Pokud nedostane rakovinu či infarkt, bude ve své zemi zcela jistě vládnout ještě nejméně 6 let.

Netvrdím, že se mu podaří zvládnout ekonomiku jako Čína, byť chce dosahovat HDP 5%…

Ale ujišťuji Tě, že Ty, který nejseš schopen přesvědčit své vlastní spoluobčany o tom, že jseš dobrý vůdce, jej jistě neporazíš.

A tak si tedy tlač a vem si k tomu Merkel.

A hlavně dostatek toaletního papíru pro vaše trapné duo.

 
Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://vyvadil.blog.idnes.cz