A co agenti CIA?

A co agenti CIA?

Zpráva BIS doslova přetéká fóbií z ruských agentů. Ovšem je to na světě CIA, která uskutečňuje jeden převrat za druhým o ní se mlčí…

Tak se média opět rozvučela nad zprávou BIS i prolínání Česka mimo jiné ruskými agendy, kteří chtějí narušit naši lásku k Evropské unii, NATO, USA..Skvělé, jako by to vypadlo z pera Jakuba Jandy. Kupodivu tam není ani zmínka o aktivitách CIA, které nepochybně chtějí u nás už od červených kart vyvolat takovou malou barevnou revoluci na svržení prezidenta se samostatným myšlením.

Ať mi nikdo neříká, že Jiří Dienstbier, Jakub Janda, minimálně vedení Člověka v tísni, poradce Sobotky Ota Novotný, novináři typu Marjanoviče,Slonkové,Šafra či Procházkové, Kundry nejsou na jejich výplatní pásce. A samozřejmě i politici z TOP 09 a další. Agenty CIA se to u nás doslova hemží, ale ve zprávě BIS ani ťuk. Mimochodem, jsem přesvědčen, že pracovníci BIS jsou rovněž alespoň zčásti agenty této světově největší a nejnebezpečnější tajné služby, která zorganizovala většinu násilných převratů od Iráku až po Ukrajinu..
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “A co agenti CIA?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*