9letý dětský migrant ohrožoval rakouské děti nožem: „Mým úkolem je zabíjet lidi“

9letý dětský migrant ohrožoval rakouské děti nožem: „Mým úkolem je zabíjet lidi“

Několik dětí ze základních škol v Riedu, Rakousku bylo ohroženo dětským migrantem. Případ se dostal na veřejnost poté, co rakouský server OÖN získal dopis o incidentu od ustrašených rodičů.

Turecký chlapec, který má devět let, ohrožoval další děti nožem a tvrdil, že je jeho úkolem zabíjet lidi že Bůh mu přikázal, aby tak učinil.

Alois Ebner, mluvčí státního zastupitelství v Riedu, serveru OÖN incident potvrdil. Došlo k němu v polovině dubna. Nicméně, k incidentu nedošlo ve škole, ale na pěší stezce v Riedu.

Podle Ebnera chlapec ve věku pouhých devět let s tureckými kořeny řekl, že našel starý kuchyňský nůž na cestě domů ze školy. Chlapec přiznal, že ohrožoval poněkud starší děti s tím, že byl vyprovokován, ale že „nemyslel tyto hrozby vážně“.

Škola, které se to týkalo, incident potvrdila na žádost OÖN. Ředitelka školy Irene Horn uvedla, že ohrožené děti z první třídy se svěřily učiteli a že mu odevzdaly nůž, který po incidentu sebraly.

Devítiletý chlapec nebude mít žádný trest. Závěrečná zpráva se blíží ke konci, a pokud chlapec nebude odsouzen, případ bude uzavřen. Šetření neodhalilo, že by ho rodiče k tomu podněcovali. „Úřad pro mladistvé dostal od nás závěrečnou zprávu,“ uvedl Alois Ebner.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “9letý dětský migrant ohrožoval rakouské děti nožem: „Mým úkolem je zabíjet lidi“

  • No vidíte, naše děti v deváté třídě ZŠ nevědí, čím chtějí být a co dál studovat a tady uvědomělý muslimský chlapec má už v 9 letech zcela jasno. To nám dává přímou odpověď na otázku, jaká je budoucnost Evropy 😉

  • Odsunout tu pakaz tam odkud prisla a Merkelovou k soudu. Je na ni nekolik tisic zalob v Nemecku kvuli migrantum. Muslimy neprevychovate, Cina to zkousi uz dlouho ve vychovnych taborech, veprovym i alkoholem. Je to jako zidovska vira.

  • · Edit

    padesát ran bičem a ven z Rakouska i s rodiči, hošík by se umravnil.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*