9 skutečností, proč chemický útok v Sýrii byla operace pod falešnou vlajkou

9 skutečností, proč chemický útok v Sýrii byla operace pod falešnou vlajkou

Údajný chemický útok za použití sarinu vedl k tomu, že USA podnikly raketový útok na syrskou leteckou základnu.

Zde je devět skutečností, které ukazují, že oficiální příběh je zcela vykonstruovaný:

Fotografie zobrazují záchranáře léčící a dekontaminující lidi zraněné nebo zabité při útoku plynem. Pracovníci nemají žádné rukavice nebo ochranné pomůcky. Pouze hlupák nebo blázen by se vystavil sarinu, jelikož by to mělo fatální následky.

Profesor Thomas Postol z Massachusettského technologického institutu (MIT) uvedl: „Věřím, že můžeme vidět, a to bez pochyb, že dokument americké rozvědky neposkytuje sebemenší důkaz o tom, že by americká vláda měla konkrétní poznatky, že by syrská vláda stála za chemickým útokem v provincii Idlib. Každý kompetentní analytik by měl pochybnosti o tom, zda sutiny v kráteru byly zinscenované nebo pravé. Žádný kompetentní analytik by neopominul skutečnost, že údajný kanystr se sarinem byl násilně rozdrcen shora, než že by explodoval za pomocí munice uvnitř něj. Jak by mohl být kanistr údajně shozen Asadovým letadlem rozdrcen seshora?“

Proč by prezident Asad, podporován Ruskem vítězící jedno vítězství za druhým nad Islámským státem a tak blízko mírových jednání náhle riskoval tím, že shodí sarin na své vlastní lidi?

V rozhovoru se Scottem Hortonem, bývalým důstojníkem CIA, Philip Giraldi uvedl, že jeho zpravodajské a vojenské zdroje naznačují, že Asad své lidi jedovatým plynem nenapadl.

Bývalý důstojník Ray McGovern tvrdí, že jeho vojenské zdroje jej informovaly, že Asadův letecký úder zasáhl chemickou továrnu a její radioaktivní spad zabil lidi, ale tento útok nebyl nijak plánován. Asad o chemické továrně na smrtelné chemikálie nevěděl.

Jakmile bylo informováno o Asadově chemickém útoku, scéna byla připravena pro raketový útok USA. Nebylo podniknuto žádné komplexní vyšetřování údajného útoku plynem.

Existují samozřejmě vzory americké války na základě falešných důkazů – chybějící zbraně hromadného ničení v Iráku, tvrzení o dětech vyhozených z inkubátorů v Kuvajtu, když budeme jmenovat jen dva.

„Kdo má prospěch z chemického útoku sarinem? Asad? Nebo američtí neokonzervativci, americký vojensko-průmyslový komplex, generálové Pentagonu, kteří chtějí obrovský nárůst jejich vojenského rozpočtu, Trump a jeho tým, který se náhle chválil v tisku, poté, co byl rok pranýřován na každém kroku a Islámský stát?

Pro ty, kteří pochybují, že Islámský stát někdy použil jedovaný plyn, podívejte se na článek deníku NY Times (11/21/2016). I když deník tvrdí, že Asad údajně použil chemické zbraně, článek rovněž uvádí, že Islámský stát použil chemické zbraně 52 krát od roku 2014.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “9 skutečností, proč chemický útok v Sýrii byla operace pod falešnou vlajkou

  • USA mají pořád stejný scénář a kde mají zájem bojovat tam se dostanou pod falešnou vlajkou a ještě se prohlašují za hrdiny. Copak v útočné válce se dá nazvat útočník hrdinou ?

  • Vysetrit a ukazat na ten stat, ktery uz leta hromadne zabiji vsude lidi,aby dosahl svych cilu. Je to v 7 valkach s miliony mrtvych za 14 let, jsou to operace tajnych sluzeb, ktere po celem svete zabijeji atentaty nevinne lidi a deti, jsou to operace pod false flag, zabijejici lidi a deti plynem v Syrii, byly to postriky jedem Agent orange ve Vietnamu, byl to WTC, kde zabili 3000 lidi a pak spoustu lidi, co odklizeli asbestove ruiny bez ochrany a potom zemreli. Je to hruzny, fasisticky rezim, jehoz jsme spojenci!!!! Naprosto pohrda lidmi, i vlastnimi, ktere zabiji. Neustale obvinuji ale Rusko vymyslenymi lzivymi obvinenimi a delaji z neho nepritele. Chteji ho take znicit jako znicili Vietnam, Irak, Libyi, Srbsko, Syrii. Vyzbrojuji teroristy po celem svete, kteri za ne vedou zastupne valky. Kdyz prohraji, likviduji i je. Je to nas spojenec, ktery ma v ruce nase politiky, armadu, media, vsechno. Vystupme z NATO, nebudme uzitecni idioti, bojujici za jeho zajmy. Vystupme z EU a vezmeme opet nasi budoucnost do svych rukou!!!! Nase samostatnost je u diktatoru v Bruselu, nase armada bojuje za fasisticky stat USA vsude ve svete a my to jeste platime!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*