71% lidí v Polsku chce zakázat muslimskou imigraci

71% lidí v Polsku chce zakázat muslimskou imigraci

Jediný způsob, jak zachránit Polsko před islámskými teroristickými útoky je zabránit muslimům hromadně migrovat. To je nyní pohled 71% lidí v Polsku.                  

Toto se stává hlavním problémem v Polsku a jeho hlavním sporem s Bruselem. Připomeňme, že Polsko se nedávno připojilo k vedení Maďarska v oblasti přistěhovalectví.

Polsko se chystá zřídit speciální tábory, kde by byli žadatelé o azyl umístěni v kontejnerech a byli drženi za plotem v případě další migrační krize, podle polského ministra vnitra.

„Musíme být připraveni na takovou situaci ve formě míst, kde by byli drženi ti, kteří čekají na deportaci a mohli by se pokusit porušit zákon,“ řekl Mariusz Blaszczak polskému rozhlasu. „To je všechno, o co jde. Kromě toho existují podobné kontejnerové tábory ve Francii a Německu.“

Je to velmi podobný přístup tomu, který byl přijat v Maďarsku a byl ostře kritizován EU kvůli údajnému krutému přístupu k žadatelům o azyl.Tyto tábory jsou součástí revize azylového systému, který omezuje migraci a je naplánován vládnoucí stranou Právo a spravedlnost (PiS).

„Umožnilo by to pohraniční stráži zadržet žadatele o azyl po dobu až 28 dní podél hranice během zpracovávání jejich žádostí,“ což by zabránilo snahám nelegálně se přesunout do západní Evropy.“

Pokud jde o snížení šancí, aby Polsko nebylo zasaženo islámskými teroristickými útoky, je naprostým konsensem prostě zakázat vstup muslimským migrantům.

Nejúžasnější je, že Brusel zaujímá postavení, přijměte uprchlíky, nebo vystupte z EU.

Polsko má stále svojí vlastní měnu. Pro své přežití by se mělo spojit s USA a vystoupit z EU. Mnoho amerických bank a společností přesunuli své kanceláře do Polska. Polsko získá mnohem více s obchodních vztahů s USA, než s EU.

 

(InfoWars / svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “71% lidí v Polsku chce zakázat muslimskou imigraci

  • Na Nemcich vidime, jak spatne svedomi za zlociny ve valce vedomi naroda zmenilo. Z jednoho extremu do druheho. Hitler cmoudy plynoval, byl to pro Nacisty odpad, podlidi. I Cechy chteli vysidlit na Sibir a zbytek blondynu ponemcit. Ted je Merkel naopak zve a rozmazluje je, promiji jim jejich primitivitu a nasilny Islam k obcanum. Je vubec skandal, ze Islam nebyl jeste nikde v Evrope nebyl zakazan, ackoliv je to ideologie, vyzyvajici Muslimy k nasili a zabijeni vsech bezvercu. Protirasisticky zakon rychle uvedli c ucinnost, Islam jako nenavistnou ideologii stale jeste ne. Zakazat Islam v EU, zavrit mesity. Kdyz chteji zit a verit tak, jak jim prikazuje Koran, at se vrati domu do pouste. K tomu ovsem musi zapadni zeme a Saudis, Qatar a vsechny tyhle bohate arabske zeme prestat dodavat zbrane teroristum a chranit je, misto proti nim bojovat, jak oni tvrdi! EU proti migraci nic nedela, nechrani hranice Schengenu. Ceka az se vlna migrantu jako v prehrade voda nahromadi a pak ji vypusti, aby se rozutekli po Evrope.To je cilem EU komise, ktera pracuje pro NWO. Kdo nebude pripraven, doplati na to. EU komise v poslednich rozhodnutich tykajicich se CR (Kvoty), Svycarska (Bilateralni dohody) , rozpory s V4, tvrdy postoj k Brexitu, aj. urychluje rozpad a zanik EU. Doufejme, ze to nebude dlouho trvat! Musime ziskat zpatky suverenitu vystupem z EU a NATO. Prestat bojovat za cizi zajmy, za zajmy USA!

  • Tady se onanuji v tisku jizdou kralu na Morave a v zemi je stale vice muslimskych ekonomickych migrantu. Vlada lidem lze. Nikdo v parlamentu nevstane a nerekne, tak a ted chceme videt ty jejich pocty, odkud jsou a jak dlouho tu jsou, kolik z nich ma azyl atd.!!!
    Vsichni tady chrapou a planuji si dovolenou. Procitnuti prijde brzy.

  • Polsko je na rozdíl od Vatikánu křesťanské a nemůže dopustit invazi Islámu. Je nutné zakázat propagaci jakéhokoliv náboženství, které podněcuje k násilí. Nesmí vznikat mešity, nesmí se u nás cítit Muslimové dobře. Veškeré potraviny musí být připravovány s použitím vepřového masa nebo alespoň sádla. Všude musí být hodně psů. Nesmíme podlehnout tlaku Merkelové a její čtvrté říše zvané EU a nesmíme jim dávat nic zadarmo. Prý jsou to pracovití lidé, ať si vydělají těžkou prací.
    Pokud se k migrantům budeme chovat jako Němci, je to náš konec. V Německu to také praskne, to je jen otázka času, kdy dojde řadovým občanům trpělivost.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*