7 podivných otázek týkajících se teroristických útoků v Bruselu

7 podivných otázek týkajících se teroristických útoků v Bruselu

Strašlivé teroristické útoky v Bruselu dne 22. března 2016 se budou ozývat v našich vzpomínkách v nadcházejících letech, a možná je to i záměr.  

Teroristické útoky jsou navrženy tak, aby vytvářely strach a získaly pozornost, a tyto útoky rozhodně učinily obojí. V úterý ráno, dva velké výbuchy otřásly letištěm Zaventem v Bruselu, když se cestující chystali nastoupit na ranní lety. Můžete se podívat na záběry jednoho z bombových útoků ZDE. Jen o chvíli později byl zaznamenán další výbuch ve stanici metra jen pár metrů od sídla Evropské komise. V tomto okamžiku, CNN uvedla, že zemřelo nejméně 30 lidí a asi 230 lidí bylo zraněno v důsledku těchto bombových útoků. Ale co bylo skutečným motivem těchto útoků? Níže je 7 podivných otázek týkajících se teroristických útoků v Bruselu, na které se média hlavního proudu neptají.

1. Proč by byl Brusel hlavním terčem teroristických útoků?   

Většina Američanů nerozumí tomu, jak důležité je město v Bruselu. Za prvé, je to sídlo aliance NATO a ministři obrany ze 49 různých zemí se tam setkali minulý měsíc, aby diskutovali o potenciální pozemní invazi do Sýrie.

Za druhé, je Brusel neoficiálním hlavním městem Evropské unie. Následující je výňatek z Wikipedie:

„Evropská unie nemá žádné oficiální hlavní město, a doposud neexistují plány, aby bylo nějaké ustanoveno, ale Brusel hostí oficiální místa Evropské komise, Evropské rady jakož i Evropského parlamentu.“

V průběhu let se Brusel stal hlavním symbolem evropské integrace, takže pokud byste chtěli provést útok, který pocítí celá Evropská unie, Brusel by byl správnou volbou. A mnozí evropští představitelé již deklarují, že útok na Brusel byl útokem na Evropu jako celek.

Francouzský prezident Francois Hollande prohlásil, že úterní útoky v Bruselu, které zabily nejméně 26 lidí, udeřily na „celou Evropu.“

„Prostřednictvím útoků v Bruselu byla zasažena celá Evropa,“ uvedl Hollande v prohlášení, ve kterém vyzývá kontinent, aby přijal „zásadní kroky, čelíc závažnosti ohrožení.“

Francouzský premiér Manuel Valls uvedl: „Jsme ve válce. Během několika měsíců, jsme v Evropě přežili několik aktů války.“

2. Měl Donald Trump o Bruselu pravdu?  

Během rozhovoru s reportérkou Fox Business Network Marii Bartimoro počátkem letošního roku, Donald Trump konkrétně poukázal na Brusel, jako příklad toho, čemu by chtěl ve své zemi zabránit.

Republikánský přední kandidát na prezidenta uvedl, že Brusel, hlavní město Belgie, byl z části transformován. Belgie je domovem několika nedávných teroristických spiknutí a byl spojen s listopadovým útokem v Paříži, ve Francii, který stál životy 130 lidí.

„Jeďte do Bruselu. Byl jsem v Bruselu již dávno, před 20 lety, byl tak krásný, vše bylo tak krásné- teď je to jako žít v díře,“ uvedl Trump.

 

3. Proč jsou v Bruselu islámská ghetta, která jsou považována za „uzavřená“ pro nemuslimy?

Samozřejmě, že tento fakt se netýká jen Bruselu. V celé Evropě existují části velkých měst, které byly zcela a totálně převzaty radikálními muslimy. V Belgii, rychlý růst islámské komunity způsobil, že někteří politici sní o tom, že přemění národ na právo šaría jen za pár desítek let. Následující je z Infowars:

Tato ghetta, která jsou ve skutečnosti velké plochy v Bruselu, jsou považována za „uzavřená“ pro Evropany a radikální muslimové budou pravděpodobně zahrnovat většinu populace do 20 let.

„Myslím, že musíme zvýšit vnímavost lidí, aby pochopili výhody mít islámské občany a islámské zákony, a pak bude zcela přirozené mít islámské zákony a stát se islámským státem,“ řekl muslimský politik z Bruselu, Redouane Ahrouch reportérovi v roce 2012. „Samozřejmě v Belgii!“

„Jsme pro právo šaría. Islámské právo, jsem pro. Je to dlouhodobý boj, který bude trvat desetiletí nebo století, ale kroky byly již zahájeny.“

4. Má 3/22 (pozn. svobodnenoviny.eu americké označení 22. března) zvláštní okultní význam?  

Tam venku existují někteří lidé, kteří naznačují, že to nebyla náhoda, že k těmto útokům došlo právě 3/22. A není pochyb o tom, že jsme byli svědky několika událostí toho druhu, které spadají do data, které má zvláštní okultní význam. Nevím přesně, co si o tom myslet, ale víme, že číslo 322 je nesmírně důležité pro tajnou organizaci Skull and Bones z Yaleovy univerzity (jejíž jsou členy George W. Bush a John Kerry).

Skull-And-Bones-322

 

5. Proč Barack Obama strávil jen necelou minutu hovoříc o teroristickém útoku v Bruselu v jeho řeči na Kubě?

Člověk by se domníval, že něco tak historického by si zasloužilo více než 51 sekund, ale to je přesně ten styl chování, který jsme si zvykli očekávat od Obamy v průběhu let.

6. Je zvláštní, že mainstreamová média tak rychle oznámila, že islámský stát převzal plnou zodpovědnost za tyto útoky?  

Je naprosto možné, že islámský stát stál za těmito útoky. Je však také možné, že tyto útoky svalily na islámský stát jiné strany s postranními úmysly.

Co víme je, že „bulletin“ údajně od islámského státu byl v úterý vyvěšen, který převzal plnou odpovědnost za bombové útoky. Následující je z portálu WND:

„Bojovníci islámského státu v úterý provedli sérii bombových útoků za pomocí pásů s výbušninami a výbušných zařízení, se zaměřením na letiště a centrální stanici metra v centru belgického hlavního města Bruselu, zemi, která je součástí koalice proti islámskému státu,“ stojí v bulletinu. „Bojovníci islámského státu zahájili palbu přímo na letišti Zeventem, předtím, než se někteří z nich odpálili za pomocí výbušných pásů, stejně jako mučednický atentátník odpálil svůj výbušný pás ve stanici metra Maelbeek.“

 

7. Budou teroristické útoky v Bruselu využity k ospravedlnění pozemní invaze do Sýrie?          

Tyto útoky přinesly obrovské množství rozhořčení v západním světě, a mnoho prominentních hlasů již volají po Amerikou vedené invazi do Sýrie, aby konečně nastal trvalý konec islámského státu.

Ve skutečnosti, bývalý vrchní poradce Hillary Clintonové začal hovořit o invazi do Sýrie během několika hodin po útocích.

Bývalý poradce Hillary Clintonové, Frederic C. Hof, nyní vědeckým pracovníkem Rafíka Harírího Centra Severoatlantické rady pro Blízký východ, vyzval k invazi do Sýrie ihned po smrtelných útocích v Bruselu.

„Pro lepší část roku, jedno jasné doporučení bylo již na stole: shromáždit Amerikou vedenou koalici ochotných, profesionální pozemní komponenty a evropské síly a vstoupit do východní Sýrie a uzavřít a zničit islámský stát. Zapojit syrskou opozici na všech úrovních, v souladu se spuštěním civilně-vojenského plánu stabilizace a vytvořit správní strukturu pro Sýrii bez islámského státu. Likvidace islámského státu v Sýrii může zmírnit migrační krizi a urychlit zánik tohoto vražedného pásma v Iráku. A to může ukázat těmto naivním hlupákům, že spojení s poraženými bude jednosměrnou cestou k sebezničení,“ napsal Hof.

Minulý měsíc jsem byl kritizován, že jsem naznačil, že bychom mohli být na pokraji třetí světové války. Pravdou však je, že Saúdská Arábie a Turecko zůstávají naprosto oddáni k odstranění režimu Asada, a nyní tyto teroristické útoky v Bruselu vhodně posunuly sentiment v Evropě a ve Spojených státech ve prospěch pozemní operace do Sýrie.

Současné příměří v Sýrii je na pokraji totálního rozpadu, a pokud Amerikou vedená koalice provede invazi, mohlo by to velmi snadno zažehnout velkou regionální válku. Rusové, Íránci a Hizballáh nebudou jen sedět a sledovat, jak USA, Saúdská Arábie, Turecko a jejich spojenci mašírují do Damašku a odstraní Asada.

Snažím se varovat lidi, že 2016 je rokem, kdy se vše změní, a mám pocit, že tyto teroristické útoky v Belgii budou mít mimořádně významný dopad.

Náš svět je stále více nestabilní každým dnem, a někdy stačí jen trochu rýpnutí, které nás otočí směrem, kterým jsme nikdy neměli v úmyslu jít.

Nemám odpovědi na všechny otázky, ale na rozdíl od mainstreamových médií, se alespoň nebojím klást těžké otázky.

 

(Infowars/ svobodnenoviny.eu/ ilustrační obrázek Foto: European Pressphoto Agency )
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “7 podivných otázek týkajících se teroristických útoků v Bruselu

  • Když půjdem ke kořenům tak skončíme u USA a jejich organizací např. Bilderberg. Plánem jejich je vyvolat strach a krizi a pak se lépe národy ovládají a výsledkem mi být NWO. Mám dojem, že někteří z našich politiků, kteří jsou s USA nadšeni jsou s tímto plánem seznámeni. Jen se podívejte kdo z mocností pořád válčí a má nejvíce vojenských základen. Všude si připravují cestu ke zdrojům a k ovládání. Bohužel pro ně ta jejich demokracie je nepoužitelná. Nevím zda naši amerikomilci vůbec vědí , která bije . A ta skutečnost, že planeta je už více jak přelidněna je určitě také jejich předmětem konání.Nechceme, žádné centrální ovládání a stát se ještě většími otroky.

  • Je jasné, že USA zoufale čeká na příležitost, jak v Sýrii otočit skore ve svůj prospěch. A masakr v Bruselu se jim náramně hodí.
    Nedivil bych se, kdyby v brzké době se svými nohsledy, kterým by se samozřejmě říkalo koalice, do Sýrie napochodovali. Určitě by riskli i to, že se do toho vloží i rusové, samozřejmě na straně Assada. Začala by tak další válka s koncem v nedohlednu. A o to usákům právě jde. Vždyť přece jejich ekonomika je závislá a zbrojení. Takže každá válka dobrá. Ale s tím islámským státem by museli opatrně, aby jim vydržel co nejdéle.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*