65letá švédská žena souzena za „trestný čin z nenávisti“ popsala intenzivní pronásledování od policie

65letá švédská žena souzena za „trestný čin z nenávisti“ popsala intenzivní pronásledování od policie

65letá švédská žena, které čelí pokutě nebo trestu odnětí svobody, pokud bude shledána vinna z „trestného činu z nenávisti“, zveřejnila svůj pohled na tento příběh ve videu na Youtube, kde popsala rozsáhle vyšetřování a obtěžování ze strany policistů.

65letá Christina, která čelí osmi obviněním kvůli nenávistným projevům za to, že napsala, že masová muslimská migrace sníží celkové IQ země, uvedla, že ji policie donutila k šesti samostatným výslechům a vtrhla do jejího domu.

U soudu Christina odmítla obvinění z nenávistných projevů, podle místního deníku Jönköpings-Posten, který napsal, že odmítla vyjádřit své připomínky ke konkrétním výrokům.

Deník se také zaměřil na více tvrzení, která údajně učinila 65letá žena tím, že prý napsala, že přistěhovalci jsou paraziti a že „křičí, zapáchají, zabíjejí, znásilňují, spalují auta atd. Jak se jich zbavíme? Mám toho dost.“Ve svém videu na kanálu Youtube Christina uvedla, že řekla pravdu o masové migraci a islámu. Řekla, že byla podrobena šesti výslechům, které trvaly několik hodin a že policie zabavila několik jejich věcí, včetně nového IPadu.

Dále uvedla, že policie má 150 stránek o jejich aktivitách, které byly sledovány od roku 2016 proti-nenávistní skupinou Näthatsgranskaren.

Skupině Näthatsgranskaren je přičítán nárůst počtu stíhání za nenávistné projevy ve Švédsku a bylo připuštěno, že mnoho lidí nahlášených na policii jsou starší ženy.

Ředitel skupiny Tomas Åberg, bývalý policejní důstojník, byl také nominován na cenu „Švédský hrdina“ v časopise Expressen, ale po čase byl z procesu jmenování vyřazen.

Christina také uvedla, že v roce 2016 byla obětí útoku ze strany „dětských uprchlíků“, a ačkoli to ohlásila na policii, nikdo nebyl nikdy obviněn. Řekla, že po útoku trpěla ztrátou paměti.

„Během svého života jsem se nikdy nedopustila žádného zločinu,“ uvedla a dodala, že Švédsko je nyní plné „násilníků, kteří znásilňují naše švédské ženy a zapalují auta.“

Verdikt soudu má být příští středu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*