64% všech úmrtí na Covid-19 v Británii od února byli lidé, kteří podstoupili očkování

64% všech úmrtí na Covid-19 v Británii od února byli lidé, kteří podstoupili očkování

Zpráva Public Health England ukazuje, že lidé, kterým byla podána injekce proti Covid-19, tvoří 64% všech údajných úmrtí na Covid-19, ke kterým došlo od února 2021 v Anglii.

Zpráva nazvaná „SARS-CoV-2 varianty znepokojení a varianty vyšetřované v Anglii“ je 19. technickou instruktáží o údajných variantách znepokojení ve Spojeném království a je mimořádně zajímavým čtením, jakmile si uvědomíte, co nám statistiky vlastně říkají.

PHE sestavila užitečnou tabulku, která uvádí počet údajných potvrzených případů varianty Delta ve Spojeném království spolu s počtem údajných úmrtí v důsledku této varianty. Tabulka ukazuje, že od 1. února 2021 do 19. července 2021 bylo 23 379 údajných potvrzených případů varianty Delta u lidí starších 50 let. Z těchto 10 993 bylo potvrzeno jen v předchozích 28 dnech.
Údaje však ukazují, že lidé starší 50 let, kteří nejsou očkováni, představují jen 10% údajných potvrzených případů Covid-19, zatímco ti, kteří dostali jednu dávku více než 21 dní před potvrzenou infekcí, tvoří 22% údajných potvrzených případů. 57 % údajných případů však tvoří lidé, kteří obdrželi dvě dávky vakcíny Covid-19 nejméně 21 dní před jejich údajnou potvrzenou infekcí Covid-19.

Jak můžete vidět z výše uvedené tabulky, počet lidí nad 50 let, kteří jsou plně očkováni s údajným potvrzeným případem varianty Delta, převyšuje počet těch, kteří nejsou očkováni téměř 6 ku 1, zatímco počet lidí nad 50 let, kteří si dali alespoň jednu dávku vakcíny Covid-19 a mají údajný potvrzený případ varianty Delta, převyšuje počet těch, kteří nejsou očkováni, o více než 2 ku 1.

Když bylo vakcínám proti Covid-19 uděleno povolení k použití v naléhavých případech, úřady neměly ponětí, zda budou fungovat. Provedené omezené studie pouze měřily, zda očkovaná osoba trpěla či netrpěla závažným onemocněním, pokud byla infikována Covidem-19, neměřily, zda se očkovaná osoba může stále nakazit Covidem-19, a neměřily, zda očkovaná osoba může, či nemůže stále šířit virus v souladu s teorií hlavního proudu přijímaných zárodků.

Tvrdí se, že vakcíny výrazně snižují pravděpodobnost závažného onemocnění, pokud je člověk infikován, takže i když výrazně vyšší počet očkovaných starších 50 let má potvrzený případ varianty Delta ve srovnání s těmi, kteří nejsou očkováni, předpokládali byste, že u počtu lidí, kteří údajně zemřeli na variantu Delta, by byl patrný opak?

Protože nám úřady stále dokola opakují, že vakcíny na Covid-19 jsou naší jedinou cestou zpět k normálu a my musíme předstoupit, vyhrnout si rukávy a nechat se píchnout, když jsme k tomu vyzváni. Takže vakcíny musí určitě dělat to, co říkají na obalu?

Bohužel to vypadá, že místo toho, aby injekce proti Covid-19 byly naší cestou zpět k normálu, jsou spíše opakem. Protože údaje zveřejněné Public Health England nám ukazují, že počet údajných úmrtí v důsledku varianty Delta je nejvyšší mezi těmi, kteří dostali dvě dávky vakcíny.

Ze 460 údajných úmrtí způsobených Covidem-19, k nimž došlo od 1. února, bylo celých 64 % lidí, kteří dostali alespoň jednu dávku vakcíny proti Covidu-19, která je má údajně chránit před závažnými onemocněními. Většina však nebyli lidé, kteří dostali pouze jednu dávku, 77% z těch, kteří zemřeli i po nejméně jedné dávce injekce přípravku proti Covidu-19, bylo ve skutečnosti plně očkováno a dalších 20,7% těch, kteří dostali alespoň jednu dávku, dostalo první dávku nejméně 21 dní před smrtí.

Počet neočkovaných lidí, kteří údajně zemřeli na variantu Delta, představoval podle údajů PHE pouhých 35% všech údajných úmrtí na Covid-19.

Zajímalo by nás, jestli jste byli překvapeni, když jsme viděli, že většina úmrtí na Covid-19 jsou lidé, kteří byli očkováni? Možná je to chyba, protože lidé, kteří nábožensky sledují zprávy BBC, důvěřují vládě a WHO, nosí roušku, hlásají ostatním, že se není čeho bát, když přijde na experimentální injekci, protože „věda je teď prostě rychlejší“ a snaží se ostatní donutit, aby se očkovali, protože „delta varianta je opravdu nebezpečná“, nemohou se všichni mýlit, že?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*